مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه مجلسی

سرهمی زنانه مجلسی برای زمان هایی است که به یک مهمانی دعوت شده اید و نمی دانید چه بپوشید. اگر مدل های سرهمی زنانه را که با کمک پارچه های جرسه تهیه شده است نگاه کنید، خواهید دید که چقدر این مدل ها می توانند برای رفتن به یک مهمانی شیک و موقر باشد.

درست است که پوشیدن این سرهمی ها می تواند شما را کمی چاق تر نشان دهد، اما در هر صورت می تواند به شما کمک کند که مرتب و موجه جلوه کنید. روش هایی که در ادامه برای پوشیدن این مدل از سرهمی ها آمده است به شما کمک می کند تا از خرید سرهمی زنانه مجلسی خود احساس بهتری داشته باشید.

روش های پوشیدن سرهمی زنانه مجلسی

شاید وقتی که برای اولین بار مدل های پارچه ای سرهمی ها به بازار آمده بود، همه بانوان از دیدن آن ها تعجب کرده بودند. در واقع سرهمی جین زنانه تا سال ها به تقلید از سرهمی دخترانه در میان بانوان مد شده بود. همه به آن با شک و دودلی نگاه می کردند و کسی جرئت نمی کرد تا یک نمونه از آن را برای خود خریداری کند.

تا اینکه خانه های مد و طراحان لباس تصمیم به بازی کردن با این الگوی جدید و معرفی تعدادی لوک در مورد آن ها گرفتند.

می توان گفت این موارد شامل نمونه های زیر می باشد:

  1. استفاده از سرهمی زنانه مجلسی آستین کوتاه

اگر شما بخواهید در یک مهمانی دوستانه در تابستان شرکت کنید، می توانید از مدل هایی از سرهمی های جرسه ای استفاده کنید که آستین کوتاه و یا بدون آستین هستند. در واقع تنها تفاوت این لباس با پیراهن زنانه آستین کوتاه و شلوار این است که در هنگام نشستن و برخاستن نگران مرتب بودن لباس خود نخواهید بود.

  1. استفاده از کفش های پاشنه بلند

عموما سرهمی زنانه مجلسی به گونه ای طراحی شده است که به یک شلوار راسته زنانه متصل است. این مسئله باعث می شود برای راه رفتن بهتر نیاز به کفش های پاشنه بلند باشد. در واقع کفشهای پاشنه میخی می توانند نمونه های خوبی از آیتم های مناسب به همراه این لباس زنانه باشند.

  1. استفاده از کمربند

برخی از مدل های سرهمی زنانه مجلسی هستند که خود جایی برای عبور کمربند از میان خود دارند. شما می توانید یک کمر بند را که با هماهنگی با دیگر اکسسوری زنانه خود انتخاب کرده اید به دور کمر و بر روی سرهمی بپوشید.

دقت کنید که باز هم در این روش و بر اثر استفاده از سرهمی لباس و ظاهر شما مرتب تر از زمانی است که بخواهید شلوار و پیراهن جدا بر تن کنید.

  1. سرهمی های آستین بلند

این مدل های سرهمی، با آستین های بلند خود حداکثر سطح بدن را می پوشانند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای سرهمی زنانه مجلسی اهمیت بسزائی در ظاهر شما دارد. تلاش کنید با بکارگیری اکسسوری های دیگر نظیر تل سر زنانه و دستبند  های قطور تر، تنوع زیبایی را ایجاد کنید. تضاد رنگ ها در این موضوع می تواند به شما کمک زیادی کند.