مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه لی

سرهمی زنانه لی یا همان سرهمی هایی که از پارچه های لی تهیده شده اند، از پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین آیتم های کمد لباس زنانه به حساب می آیند.

محبوبیت چشمگیر این لباس ها سبب شده است تا تنوع زیادی نیز از طرف طراحان آن ها روانه بازار فروش و فروشگاه های لباس شود. ما در دیبامد علاوه بر معرفی مدل های متنوع این لباس کارآمد، قصد داریم تا شما را با نحوه پوشیدن آن ها هم آشنا کنیم. گرچه استفاده از این مدل سرهمی زنانه، به حدی آسان است که هر طور مورد استفاده قرار بگیرد تا حد زیادی درست است.

روش های استایل بندی با سرهمی زنانه لی

جالب است بدانید که بسیاری از ما به جای واژه جین از لی استفاده می کنیم اما نمی دانیم چرا؟ پار چه های جین تا مدت ها تنها توسط کارخانه ای در آمریکا تهیه می شد که نام تجاری آن لی بود. شهرت جهانی این کارخانه سبب شد تا بسیاری به جای واژه جین از لی استفاده کنند. ما نیز در این مقاله به جای اصطلاح درست سرهمی جین از واژه سرهمی لی زنانه استفاده کرده ایم.

  1. انتخاب کفش 

همانطور که که امروزه با تلاش بسیاری از استایلیست ها استفاده از انواع مدل های کفش زنانه با شلوار جین آزاد شده است، شما می توانید از انواع مدل های کفش با سرهمی زنانه لی استفاده کنید. این مدل ها می تواند هر کدام از موارد زیر باشد:

  1. انتخاب رویه یا روپوش

برای بسیاری از زنان محجبه می توان استایل های زیادی را مثال زد که در آن ها از انواع سرهمی زنانه اسپرت استفاده شده است در حالی که روی آن یک روپوش بر تن کرده اند. این موارد را می توانید بر روی یک سرهمی زنانه لی بر تن کنید:

همچنین انواع آیتم های دیگری با این لباس ها در یک خانواده هستند می توانند به عنوان روپوش مورد استفاده قرار گیرند.

  1. انواع تیشرت و بلوز

شما می توانید از انواع تیشرت و بلوز زنانه در زیر سارافن زنانه لی خود استفاده نمایید. فرقی نمی کند که یک تیشرت ساده باشد و یا یک تیشرت طرح دار.

بسته به سلیقه خود می توانید بلوز یا تیشرت زنانه خود را از انواع رنگ های شاد و یا تیره انتخاب نمایید. گاهی می توانید به علت گرمای زیاد تنها به پوشیدن لباس زیر زنانه خود و یا انواع تاپ زنانه نیز قناعت کنید.

  1. اکسسوری های مو

سارافن های زنانه لی هر چه باشد تا حدودی چهره معصومانه و کیوتی به شما می دهند. ترکیب انواع توربان زنانه به همراه این استایل و آرایش دادن موهای خود با آن می تواند یکپارچگی زیبایی را برای شما ایجاد کنید. همچنین است بستن انواع: