مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه اسپرت

امروزه شما مدل های متنوعی از سرهمی زنانه اسپرت را در رسانه های جمعی و مراکز فروش لباس مشاهده می کنید. در واقع سرهمی های اسپرتی که برای بانوان طراحی می شود نقش زیادی در تکمیل استایل های خیابانی برای بانوان دارد. شما به راحتی می توانید این لباس ترند شده را با روش های زیادی بر تن کرده و بسیار امروزی به نظر برسید. همچنین می توانید این سرهمی ها را با بسیاری از آیتم های کمد لباس زنانه هماهنگ کنید.

روش های پوشیدن سرهمی زنانه اسپرت

برای بسیاری از بانوان پوشیدن سرهمی زنانه یاد آور استایل های بچگانه و سرهمی دخترانه است. در حالی که این موضوع اصلا صحت ندارد. درست است که سرهمی ها استایل های جدی را تشکیل نمی دهند اما به طور کلی می توانند یک استایل کژوال و زیبا را تشکیل دهند.

  1. استایل های کژوال به همراه بلوز های سفید

اگر یک سرهمی جین را از سایت دیبامد خریداری کرده اید، با آن به راحتی می توانید این مدل از لباس پوشیدن را امتحان کنید. در واقع شما می توانید با کمک اورآل های جین یک استایل زیبای خیابانی را بسازید.

هموراه پوشیدن رنگ سفید در کنار لباس های جین ترکیب زیبایی را به همراه دارد. این موضوع برای سرهمی هایی که از پارچه های جین تشکیل  شده اند می تواند با همراهی با یک بلوز زنانه سفید رنگ همراه باشد. برای تکمیل این استایل می توانید از انواع کفش کتانی نیز استفاده کنید. هر چه باشد این کفش ها برای مصارفی همچون پیاده روی عالی هستند.

  1. سرهمی های سفید رنگ

از زیبا ترین مدل های سرهمی زنانه اسپرت، سرهمی هایی است که از پارچه های سفید رنگ کتان تهیه شده باشند. این سرهمی ها را می توانید با انواع مدل های پیراهن زنانه نیز ست نمایید. در واقع رنگ سفید می تواند برای روز های گرم تابستانی یکی از بهترین آیتم هایی که می توانید بر تن کنید به حساب بیاید.

  1. سر همی زنانه کوتاه

تا به امروز مدل های سرهمی زنانه کوتاه را می توان به آسانی در زمره انواع سرهمی زنانه اسپرت جای داد. این مدل ها را می توان با انواع صندل زنانه هماهنگ کرد. همچنین برای پوشاندن پاهای خود می توانید چند جفت جوراب فانتزی زنانه نیز سفارش دهید. در واقع برای تکمیل بهتر این استایل می توانید ترکیبی از تل سر زنانه و صندل، جوراب های فانتزی و کیف دستی زنانه را که همه آن ها جنبه هایی از فانتزی بودن را دارا هستند، همراه کنید.

  1. سرهمی های مشکی

سرهمی هایی که از پارچه های جین تشکیل می شوند به راحتی در دسته بندی خرید سرهمی زنانه اسپرت جای می گیرند. آن را می توانید در رنگ های متنوعی نیز بیابید. از مدل هایی که تا حدود زیادی می توان از آن برای استایل های رسمی کژوال یا کژوال هوشمندانه استفاده کرد، همین سرهمی های جینی هستند که به رنگ مشکی باشند. از مزیت های آن ها می توان به

  • هماهنگی آسان با دیگر رنگ ها
  • لاغر تر نشان دادن اندام شما
  • تنوع بالای پوشش در مکان های مختلف

اشاره کرد.