مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی جین

چه چیزی باعث شده است محبوبیت بیش از اندازه سرهمی جین تا کنون پا برجا بماند؟ معلوم است حالت سرزنده و پر نشاطی که دارد. شاید در زمان های گذشته این لباس زیبا به عنوان لباس کشاورزان و یا افرادی که در مزرعه کار می کردند بوده است. اما امروزه دیگر آن را می توان به عنوان یک لباس شناخته شده دانست که توسط بلاگر ها، دختران پیرو مد و افراد مشهور مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می بینید که این لباس زیبا را می توان با یک کیف دستی زنانه  پر زرق و برق و کفش پاشنه بلند پوشید و به مهمانی رفت. یا با آن صندل به پا کرد و به همراه یک مانتو جلو باز در روزهای تابستانی در خیابان ها قدم زد.

این لباس زنانه و دخترانه زیبا همواره می تواند پاسخی به این سوال باشد که ” الان چی بپوشم؟! “

روش های استایل بندی با سرهمی جین

در این قسمت از مقاله دیبامد سعی کرده ایم تا قبل از خرید این لباس دخترانه یا زنانه زیبا که در سایز های مختلف هم عرضه می شود، شما را با نحوه ترکیب کردن با آیتم های دیگر کمد لباستان آشنا تر کنیم.

  1. پیراهن و کفش مشکی

پیراهن مشکی زنانه خود را که مدتی است در کمد لباس تان است بیرون بیاورید. آن را بر تن کنید. سرهمی جین خود را بپوشید و کفش های لوفر مشکی رنگی که دارید را به پا کنید. به این ترتیب شما با سه شماره برای رفتن به یک مهمانی آماده شده اید.

  1. همراهی با یک کت جین

شما می توانید یک کت جین را بر روی سرهمی خود که از همین پارچه تهیه شده است بپوشید و یکی از جذاب ترین استایل های تابستانه خود را تجربه کنید. بهتر است برای هماهنگی بیشتر سعی کنید از تفاوت رنگی هم استفاده نمایید. به این ترتیب که از یک کت جین به رنگ آبی روشن به همراه یک سرهمی جین به رنگ تیره استفاده کنید.

یکی از استایل های معروف جاستین و بریتنی در سال 2001 می تواند الگوی زیبایی از سایه روشن های رنگ پارچه جین برای شما باشد.

  1. صندل و تیشرت

اگر شما هم می خواهید در قسمتی از طبیعت قدم بزنید و گرمای تابستان را تحمل کنید این استایل فوق العاده است. یک تیشرت ساده یا یک تیشرت طرح دار را برتن کنید. ترجیحا بهتر است به رنگ روشن باشد. سرهمی جین خود را بپوشید و آن گاه برای کفش ها هم از یک جفت صندل زنانه استفاده کنید. شما می توانید یک کلاه زنانه لبه دار بزرگ را برای جلو گیری از تابش مستقیم نور خورشید بر سر گذاشته و به این ترتیب به روز و شیک باشید.

  1. همراهی با تیشرت سفید

رنگ سفید و زیبایی خیره کننده ای که در کنار لباس های جین دارد، باعث می شود توجه هر بیننده ای به آن جلب شود. اگر می خواهید تمایز فوق العاده ای را ایجاد کنید و به استایل رسمی کژوال خود نزدیک شوید، بهتر است از رنگ های تیره سرهمی جین استفاده کنید.