مشاهده همه 28 نتیجه

نمایش 9 24 36

ست کیف و روسری زنانه ارزان

امروزه خرید و استفاده از انواع ست کیف و روسری زنانه ارزان در میان بانوان رایج و محبوب تر شده است. دلیل عمده آن تغییراتی ساده و اندک به تیپ و ظاهر شماست که می تواند نتیجه ای چشم گیر و فوق العاده داشته باشد.

وقتی دو اکسسوری زنانه پر استفاده را مانند کیف زنانه و روسری زنانه، در کنار هم به صورتی معنا دار به کار گرفته شوند می توانند تاثیرات شگرفی در استایل شما داشته باشند. به عنوان مثال شما می توانید این ست را در یک مهمانی به کار برید و بدون تغییر دیگر لباس زنانه ای که بر تن دارید با استفاده از یک ست کیف و روسری زنانه ارزان دیگر به ماهیتی دیگر در استایل خود برسید.

کافی است تا با شناسایی انواع برند ست کیف و روسری زنانه به این مهم دست پیدا کنید.

چگونه ست کیف و روسری ارزان خود را انتخاب کنیم؟ 

همان طور که می دانید ارزان بودن یک ست اکسسوری برای بانوان به معنای این نیست که آن دو آیتم کیفیت مطلوبی ندارند. بلکه به این معناست که کاربردی تر هستند و فروش آن ها در کنار هم می تواند سود خوبی را عاید فروشنده آن کند.

در عین حال خرید این ست ها می تواند مزیت های عمده ای برای مشتریان داشته باشد. به عنوان مثال شما برای تغییر یک لوک نیاز به تغییر حداقل 4 آیتم از کمد لباس خود دارید. در حالی که داشتن چند ست کیف و روسری ارزان قیمت می تواند تا حد زیادی برای شما این تنوع را ایجاد کرده و فضای کمتری را نیز اشغال نماید.

انتخاب طرح

در میان انواع روسری و شال زنانه که با یک کیف دستی زنانه و یا یک جفت کفش ست شده اند، ست شال و کیف سنتی طرفداران بیشماری دارد.

از آن جایی که ست کردن روسری به همراه کیف و کفش زنانه کمی از ترند های روز فاصله دارد و قدیمی تر شده است، برخورداری از مدل های سنتی می تواند هم خوانی جذابی را ایجاد کند. به عنوان مثال شما می توانید یک ست سنتی را به همراه یک مانتو زنانه کار شده با سوزن دوزی و انواع مانتو هایی که در بخش مد و هنرهای دستی زنانه دیبامد به چشم می خورند، بر تن نمایید.

انتخاب مدل

مدل بستن و استفاده از انواع ست های کیف و روسری وابستگی زیادی به طرح به کار رفته روی آن دارد. علاوه بر این مدل و شکل ظاهری آن نیز می تواند نقش عمده ای در این انتخاب داشته باشد. به عنوان مثال شما می دانید که اگر یک ست کیف و روسری ارزان را برای یک مهمانی تهیه کرده اید، اگر مدل کیف شما از انواع تاشو و کتابی باشد، می تواند هارمونی بهتری ایجاد کند.

مدل های کیف قایقی با طرح های متنوعی که روی آن ها چاپ شده اند شاید برای یک کاربرد روزانه مناسب تر باشند. در هر حال تاکیدی که این دو اکسسوری در یک ست در ظاهر نهایی شما ایجاد می کند، غیر قابل چشم پوشی است و استفاده اشتباه از آن ها می تواند به راحتی به چشم بیاید.