مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

ست لباس زیر فانتزی زنانه

ست لباس زیر فانتزی زنانه به لباس خواب هایی گفته می شوند که به صورت باز پوشیده می شوند. طراحی آنها به این گونه می باشد که برای پوشیدن زیر لباس های دیگر نیستند. بلکه قادرند برجستگی هایی که اندام بانوان دارند را با حالت طبیعی نمایان سازند. همچنین در طراحی این ست ها از برش های بازی بهره گرفته شده است.

شایان ذکر است که در همه لباس زیر زنانه های فانتزی حالت اغواگری و تحریک کنندگی مشترک می باشد.

به دلیل وجود تنوع رنگ، جنس و زیبایی ست های لباس زیر فانتزی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است که بانوان با سلیقه و خوش پوش می توانند بر اساس سلیقه خود لباس زنانه مورد علاقه خود را خریداری نمایند. نکته مهم روانشناسی این ست ها در خصوص تحریک و بهتر شدن روابط زناشویی است که در روحیه افراد به خصوص متاهلین بسیار تاثیرگذار است.  لباس زیر فانتزی در حالیکه جزء پر فروش ترین مدل های لباس زیر می باشد. اما چون نسبت به لباس های زیر معمولی بهره گیری شده از مواد پلاستیکی در آن ها بیشتر می باشد و منجر به بیماری های پوستی و حساسیت می شوند از طرف پزشکان مورد تایید قرار ندارند. بنابراین بهتر است از استفاده طولانی مدت آن ها خودداری فرمایید.

دسته بندی لباس زیر فانتزی زنانه 

  1. لباس زیر فانتزی های دانتل

شورت های توری، شورت هایی که از پارچه های گیپور برای تزئیین بیشتر آن ها استفاده می کرده اند و همچنین انواع سوتین های تزیین شده با این پارچه ها را لباس های زیر دانتل می گویند. در قسمت هایی از طراحی این لباس های زیر لایه ای به عنوان آستر زیر این پارچه ها قرار گرفته است تا مقاومت و طول عمر این لباس های زیر را افزایش دهد.

در بعضی از مدل های این لباس ها نیز می توان انواع دانتل های کشی را یافت که خود به ایستایی بهتر آن لباس زیر کمک می کنند.

  1. لباس زیر زنانه جک دار

در واقع سوتین این ست ها در قسمت کاپ های سینه دارای فنر هایی مقاوم هستند که به ایستایی بهتر سینه ها کمک می کنند. از این رو به این ست ها، ست لباس زیر فانتزی زنانه فنر دار و به سوتین های آن سوتین های فنر دار نیز اطلاق می شود.

در واقع داشتن فنر و استفاده طولانی مدت از آن ها می تواند کمی آزاردهنده نیز باشد اما باید دانست استفاده از آن به دلیل کمتر بودن سطح اتکای لباس زیر به بدن افراد است.

  1. لباس زیر زنانه دکلته

در بسیاری از مواقع پیش آمده است که بخواهید یک پیراهن زنانه دکلته را در مجلسی بر تن کنید. در این موارد دیده شده بند های لباس زیری که پوشیده اید کمی نامتعارف به نظر می آید.

امروزه وجود لباس زیر زنانه فانتزی که بتوان بند های روی شانه آن را باز کرد تا اصطلاحا دکلته شود می تواند به راحتی شما در پوشیدن انواع لباس زنانه مجلسی دکلته کمک کند. همچنین می توان گفت خود این حالت در بسیاری از مواقع می تواند از درد های شانه و قوز ستون فقرات در بانوان پیشگیری نماید.