مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

ست لباس زیر اسپرت زنانه

برای بانوان به هنگام ورزش کردن، به همان اندازه ای که انتخاب کردن کفش مناسب مهم است انتخاب ست لباس زیر اسپرت نیز از اهمیت برخوردار است. یک کفش اسپرت مناسب می تواند پای شما را از آسیب محافظت کند اما یک لباس زیر مناسب می تواند به سلامت پوست و اندام های شما کمک بسیاری نماید.

طبق تحقیقات صورت گرفته 60 درصد از بانوانی که از لباس زیر زنانه مناسب در هنگام ورزش کردن استفاده نمی کنند درد در ناحیه سینه را احساس می نمایند که بالا و پایین شدن سینه ها در زمان ورش منجر به درد در این ناحیه می گردد. ست لباس زیر اسپرت زنانه از ایجاد حساسیت و قارچ جلوگیری می کند. همچنین رطوبت بدن را جذب می نماید و بنابراین لباس مناسب و راحتی برای زمانی است که تصمیم به ورزش کردن دارید. از نکات مهمی که در زمان ورزش کردن باید مورد توجه قرار بگیرد استفاده کرده از لباس زیر متناسب می باشد. سوتین ورزشی مناسب است که موجب التهاب پوستی نشود و از عرق کردن جلوگیری کند. با وجود جنس نخی خود علاوه بر اینکه مشکلی را برای انجام حرکات ورزشی ایجاد نکند به فرم بخشی بدن در زمان ورزش نیز کمک نماید. این انتخاب می تواند از انتخاب یک تیشرت زنانه اسپرت نیز مهم تر باشد. زیرا تماس بیشتری با پوست بدن دارد.

ویژگی های یک ست لباس زیر اسپرت زنانه

لباسی که از جنس نخ باشد و هرچه مواد شیمیایی و ترکیبات پلاستیکی در آن لباس کمتر باشد، برای سلامتی مفید تر است.

مارک های معروف ست لباس زیر اسپرت برای بانوان

 لباس های زیر ایرانی

 1. لعیا
 2. باران
 3. انوشه
 4. شاخص
 5. صادقی
 6. رارا
 7. هاروت
 8. جهان پوشینه
 9. دلنشین

برند های ترک

 1. ان بی بی (NBB)
 2. پنتی
 3. کوتون
 4. شاهینلر
 5. آنیل
 6. اچ اند ام

جنس لباس زیر اسپرت

 • اسپندکس
 • نایلون
 • پلی استر

رنگ لباس زیر اسپرت زنانه

 • در حالیکه خرید لباس زیر سفید در بین آقایان با تمایل بیشتری روبرو است، زنان لباس زیر قرمز را برای زمان هایی مانند ورزش کردن بیشتر می پسندند. رنگ قرمز برای مردها آخرین گزینه و رنگ مشکی در خانم ها آخرین رنگ انتخابی لباس زیر می باشد.

چگونه لباس زیر اسپرت مناسبی را انتخاب کنیم؟ 

 1. در نظر گرفتن سایز مناسب
 2. حمایت سوتین
 3. جنس سوتین
 4. استقامت در هنگام پریدن
 5. جنس مناسب ست لباس زیر اسپرت زنانه

اهمیت استفاده از لباس زیر مناسب در هنگام ورزش کردن

 1. زمانی که سوتین هایی که مخصوص ورزشکاران هستند، در زمان ورزش استفاده شوند، موجب جلوگیری از افتادگی و کشش بافت سینه ها می شود که خود می تواند در طول زمان به سلامتی فرد  آسیب وارد کند.
 2. به دلیل مستحکم بودن، فرم سینه حفظ می شود.
 3. از بیماری های پوستی و حساسیت جلوگیری می شود.
 4. حس راحتی و سبکی در حین انجام تمرینات ورزشی

سخن پایانی

اگر قصد تهیه ست لباس زیر اسپرت را به صوت آنلاین دارید، توصیه می کنیم حتما قبل از خرید، به جدول سایزبندی توجه نمایید. چون برند های گوناگون دارای سایز بندی های متنوع می باشد. شما می توانید مرغوب ترین و ارزان ترین ست های لباس زیر اسپرت را با کمترین زمان از سایت دیبامد خریداری کنید.