مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

ست شورت و سوتین مجلسی

ست شورت و سوتین مجلسی منجر به افزایش زیبایی پیراهن مجلسی در هنگام پوشیدن می شود. همینطور  به فرم بخشیدن و جذاب شدن اندام زنانه کمک زیادی می کند. منظور از ست لباس زیر زنانه ترکیبی از شورت و سوتین هایی هستند که هم رنگ و هم مدل می باشند. لباس های زیر تنها لباس هایی هستند که در طول روز با بدن رابطه مستقیم دارند. لذا توصیه می شود که جنسشان از پنبه و دیگر پارچه با الیاف طبیعی باشند تا رطوبت حاصل از تعریق پوست را بگیرند. همچنین وجود ست لباس زیر زنانه دانتل در میان آن ها می تواند به عدم چسبیدن لباس های مجلسی به سطح لباس زیر نیز کمک کند.

همچنین می توان گفت به این دلیل که زمان کمی از ست شورت و سوتین مجلسی استفاده می گردد اغلب آن ها دارای ویژگی هایی برای استفاده با طول عمر بالا نیستند.

برخی از تولید کنندگان، به دلیل اینکه از زیبایی این ست ها کاسته می شود این نکته را در نظر نمی گیرند.

ست شورت و سوتین مجلسی چیست؟ 

یک ست لباس زیر فانتزی که با گیپور های طرح دار، گلدوزی های مجلسی، تورهای رنگی و بند هایی با قابلیت دکلته شدن طراحی شده است، اصطلاحا مجلسی نامیده می شوند. در واقع این نمونه از لباس زیر زنانه برای افزایش زیبایی و اغواگری اندام های جنسی بانوان طراحی شده است. درست است که پوشانندگی آن ها چندان با مدل های معمولی تفاوتی نمی کند، اما قابلیت استفاده از آن ها به صورت روزانه وجود ندارد.

یک توصیه به طرفداران مد پایدار

استفاده از این لباس های زیر را برای افرادی که دغدغه شان حفظ محیط زیست است، توصیه نمی کنیم. زیرا عمر این لباس ها به مراتب کمتر از نمونه های اصلی هستند و همواره نیاز به تعویض و تجدید خرید دارند.

اگر قصد خرید هر مدل لباس زنانه یا لباس مردانه در دنیای پوشاک را دارید، ابتدا این موضوع را برای خود حل کنید که می خواهید نوع مجلسی آن را تهیه کنید با غیر مجلسی. این موضوع در خصوص ست شورت و سوتین نیز مستثنی نیست که افراد معدودی از این ست شورت و سوتین های مجلسی استفاده می کنند. زیرا نمونه های مجلسی خریداری شده توسط افرادی که به مد پایدار پایبند هستند با قیمت بالاتر و کیفیتی صد ها برابر بیشتر از نمونه های اصلی می باشند.

نکاتی در هنگام خرید ست لباس زیر مجلسی

 در انتخاب ست لباس زیر زنانه نکته مهمی وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد:

  • انتخاب سایز مناسب است که به شما احساس راحتی خواهد داد.
  • تهیه لباس زیر تنگ منجر به بروز عفونت های قارچی می گردد و به عروق بدن آسیب جدی وارد می کند. به عنوان مثال فشار وارده از طرف سوتین به بافت های لنفاوی سینه، منجر به سرطان سینه می گردد.
  • انتخاب رنگ مناسب با پوستتان

بهترین روش برای شستشو لباس زیر مجلسی چیست؟

بعد از آنکه ست شورت و سوتین مجلسی خود را از دیبامد و یا هر فروشگاه دیگرخریداری کردید؛ بهتر است یکبار آن را بشوئید. هنگامی که لباس زیر شما از ابریشم و گیپور باشد، دارای طرح هایی پیچیده است که بهتر است با دست شسته شود و ماشین لباس شویی برای شستن آن ها توصیه نمی شود.