مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

ساق دست زنانه مجلسی

امروزه استفاده از ساق دست زنانه مجلسی رشد زیادی داشته است. ساق دست ها با حضور خود به دنیای لباس زنانه بانوان محجبه رنگ تازه ای بخشیده اند. این اکسسوری زنانه که می تواند با پوشاندن دست از تحرک زیادی برخوردار باشد، در صورت اشتباه انتخاب شدن، می توانند ضربات بدی را به استایل شما وارد کنند.

ما در این مقاله دیبامد تعدادی از استایل هایی که در آن ها می توانید از ساقدست زنانه استفاده کنید و در مجالس خود شرکت نیز کنید، آورده ایم.

روش های پوشیدن ساق دست زنانه مجلسی

همان طور که می دانید، ساقدست ها در کشور ما عموما برای دو منظور بیشتر استفاده می شوند:

  • محافظت در برابر نور آفتاب
  • حفظ بهتر حجاب اسلامی

اما برای یک ساق دست زنانه مجلسی می توان گفت وجه دیگری هم مطرح می شود و آن قرطی گری است. اصولا شما می توانید در موارد زیر از ساقدست استفاده کنید:

  1. همراهی با چادر

در برخی از موارد که می خواهیم یک پیراهن آستین کوتاه زنانه را زیر چادر خود بر تن کنیم، وجود ساق دست ها ضروری به نظر می آید. شما می توانید با تناسبی که در رنگ ساق دست ها و به عنوان مثال کیف دستی زنانه ای که به دست می گیرید، هارمونی چشم نوازی را ایجاد کنید. همچنین کاربرد ساق دست ها را برای انواع چادر زنانه ای که آستین های گشاد دارند، نادیده نگیرید.

  1. هماهنگی با شال و روسری

اگر می خواهید به همراه چادر مشکی رنگ های دیگری را هم وارد پوشش خود کنید، بهتر است این مورد را نادیده نگیرید. شال زنانه و یا روسری ای را که بر سر کرده اید در نظر گرفته و رنگی را مشابه با آن از زیر چادر و بر روی دستان خود با آن هماهنگ کنید. شاید این کار کمی تجملاتی و حوصله سر بر باشد اما در واقع یکی از راه های خوب برای دخالت رنگ ها در حالتی است که چادر مشکی بر سر کرده اید.

  1. هماهنگی با هدبند

اگر شما هم اهل استفاده از هدبند زنانه هستید، یک راه مناسب ایجاد هماهنگی میان ساق دست زنانه مجلسی است که به دست کرده و هدبند مجلسی زنانه ای است که به سر کرده اید.  شما می توانید این هماهنگی را نه تنها از لحاظ رنگ، بلکه از لحاظ تزئیناتی که به آن اضافه شده اند هم رعایت کنید.

هیچ گاه از اینکه می خواهید با دستان خود حالت جدیدی را به وجود آورید نگران نباشید. این تغییر زیبا می تواند به کلی توجه دیگران را از روی شما گرفته و به دستانتان معطوف نماید.

  1. هماهنگی با مقنعه

در جلسه های رسمی که در اداره شما برگزار می گردد، کاربرد و استقاده مقنعه زنانه ای که با ساقدست شما ست شده است را دست کم نگیرید. شما می توانید به آسانی این موضوع را یکبار امتحان کرده و همواره به آن پایبند باشید. این یکی از راه های خوب برای حفظ آستین های شما، تنوع و زیباتر کردن استایل اداری شما و بازی بیشتر با رنگ ها است.