مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

ساق دست زنانه شیک

اگر شما هم می خواهید یک ساق دست زنانه شیک داشته باشید، قطعا خواندن این مقاله دیبامد می تواند به شما در پیدا کردن مدلی که دوست دارید کمک می کند.

ساقدست زنانه می تواند یک جایگزین مناسب برای مواقعی باشد که هر کدام از حالت های زیر پیش بیاید:

 • رعایت بهتر حجاب
 • ممانعت از تابش مستقیم نور خورشید
 • ایجاد یک مدل جدید

نکاتی درباره انتخاب یک ساق دست زنانه شیک

هیچ گاه نباید لزوم و استفاده از یک جفت ساق دست مناسب را نادیده گرفت. ساقدست ها اگر اسپرت باشند و یا یک جفت ساق دست زنانه مجلسی هم باشند، چند نکته مشابه  دارند:

 1. اندازه مناسب

یک ساقدست نباید آن قدر شل باشد که از روی دست شما بلغزد و نباید آن چنان تنگ باشد که به دست شما آسیب بزند. در واقع اندازه مناسب ساق دستی که انتخاب کرده اید باید به گونه ای باشد که تا آن میزان دلخواهی که از دست شما را می پوشاند، در اثر حرکت دادن راحت دست شما جابجا نشود.

 1. فرم مناسب

یک ساق دست زنانه شیک از یک فرم مناسب با دست شما برخوردار است. در جایی که دست به آرنج می رسد به گونه ای طراحی شده است که فرم دست شما را حفظ کند. و برای شما دست و پاگیر نباشد.

 1. جنس با کیفیت

این موضوع از چند منظر قابل بررسی است. در واقع اگر ساق دست شما شیک باشد، از پارچه ای برخوردار است که:

 • لطیف است
 • خاصیت کشسانی مناسبی دارد
 • دوخت مطلوبی دارد
 • ماندگاری مناسبی دارد

همانطور که می دانید در برخی نمونه های ساقدست که برای بانوان طراحی می شود، از تور های گیپور و یا پارچه های توری استفاده می گردد. همچنین برخی از مدل های ساق دست از مروارید ها و سنگ های زینتی برخوردارند. شما باید در صورت انتخاب یک محصول باکیفیت از وجود دوام بالایی که در این اجزا دیده می شود، مطمئن شوید.

 1. پوشش مناسب در عین داشتن استایلی زیبا

گاه پیش می آید که طراح یک آیتم، زیبایی را فدای کارکرد می کند و گاه برعکس. اگر شما خواستار تهیه یک ساقد دست زنانه شیک هستید، بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که در آن ها این ویژگی ها به درستی رعایت شده است.

 1. کارکرد مناسب

همواره به یاد داشته باشید که ساق دست ها قرار است برای چندین سبکی که شما دوست دارید کابردی باشند. شما باید بتوانید یک جفت ساقدست را برای چندین لباس بپوشید. اینکه بگوییم این مدل ساقدست را برای تنها یک مدل لباس تهیه می کنیم، چیزی خلاف واقع و ضد ارزش های حفظ محیط زیست است. این موضوع کمی خودخواهانه است که شما بخواهید برای تغییر حالت های متفاوتی که دوست دارید تجربه کنید، به مصرف گرایی روی بیاورید. یک ساقدست شیک می تواند با رنگ و فرم خاصی که دارد چندین مرتبه و در حالت های متعدد مورد استفاده قرار بگیرد.