مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن کوتاه

فرقی نمی کند یک سارافن کوتاه بپوشید و یا یک سارافن بلند زنانه؛ ” یک لباس خوب و عالی می تواند برای شما نشانه ای از این باشد که زندگی چقدر زیباست. “

جمله داخل گیومه در بالا از طراح مشهور آمریکایی راشل روی است. این جمله را از آن جهت در این جا ذکر کرده ایم که اگر شما هم می خواهید احساس خوشبختی کنید بهتر است به دنبال یک لباس مناسب باشید و بدانید که چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

سارافن زنانه با مدل های متنوع خود امروزه به بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس زنانه تبدیل شده اند. هرچه باشد آن ها کارایی زیادی دارند. همچنین به عنوان لباس دخترانه نیر محبوبیت فراوانی دارند. آن ها به خوبی با استایل و قد و قواره یک دختر نوجوان هماهنگ شده و به ندرت پیش می آید که با سلیقه آن ها همخوانی نداشته باشند.

مواردی که در ادامه می آید به شما کمک می کند تا قبل از خرید سارافن کوتاه از دیبامد با مواردی که می توانید در آن ها از این مدل سارافن استفاده کنید آشنا شوید.

نکاتی برای پوشش سارافن کوتاه

همه ما در موقعیت هایی گیر کرده ایم که تمایل داریم لباس های کوتاه تری بر تن کنیم. اما جامعه اسلامی ما می تواند هنجارهایی را داشته باشد که این موارد می تواند برای ما چهارچوب هایی را فراهم آورده و مارا به چالش بکشد. از این روست که رعایت نکات زیر می تواند مفید باشد.

  1. زیر لباس های کوتاه خود لگ بپوشیم

اگر یک سارافن کوتاه خریداری کرده ایم نگرانی در نحوه پوشیدن آن داریم. بنابراین به عنوان بخشی از کارهایی که می توانیم انجام دهیم تا از نگرانی های خود بکاهیم این است که از شلوار زنانه های مناسبی که به آن می آید استفاده نماییم.

به عنوان مثال شما می توانید از یک شلوار جین چسبان استفاده کنید و یا به طور ویژه از لگ های ورزشی بهره مند شوید.

  1. دامن های تنگ را امتحان کنید

سارافن کوتاه شما قطعا آن قدر متناسب هست که شما بتوانید از آن ها در همه مکان ها استفاده کنید. به نظر می رسد اگر شما بتوانید یک پایین پوش چسبان را با آن استفاده کنید، در هنگام راه رفتن و نشستن راحت تر باشید. از این رو به غیر از مدل های شلوار که در بخش قبلی ذکر شد ما به شما استفاده از دامن مینی چسبان را پیشنهاد می کنیم.

  1. استفاده از لوازم جانبی را محدود کنید

هنگامی که یک سارافن کوتاه بر تن می کنید، پاهای شما مهم ترین بخش از شکل ظاهری شما را تشکیل می دهند. از این روست که می توان گفت دیگر نیازی به استفاده از اکسسوری زنانه مانند گردنبند، دستبند، سایر زیورآلات و کلاه زنانه نیست. بگذارید پاهایتان به همراه جوراب شلواری زنانه و یا کفش هایی که به پا کرده اید به قد کافی مورد توجه قرار بگیرند.

هرچه قدر که بتوانید به طور ساده و حداقلی از اکسسوری های خود استفاده کنید شیک تر و حساب شده تر به نظر می رسید.