مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن لی زنانه

سارافن لی زنانه یکی از لباس های زیبا و نوستالژیک است. با الگو برداری از لباس های کابویی آمریکایی طراحی شد و تا امروز محبوب ماند. این سال ها هم که انواع سارافن و مانتو زنانه که از پارچه جین تهیه شده است، ترند شده و می توان گفت یکی از سوال های مهمی که ما در دیبا مد به آن پاسخ می دهیم روش های پوشیدن آن و هماهنگ کردن آن با دیگر انواع لباس زنانه است.

روش های پوشیدن سارافن لی زنانه

در مرحله اول پیدا کردن سارافنی از پارچه جین که به گونه ای طراحی و مدل سازی شده است که به شما بیاید اهمیت فوق العاده ای دارد. به این ترتیب که شما باید در وهله اول مدل سارافن و سایز آن را با آن چه که برای شما مناسب است تطبیق دهید. بعد از آن باید به نمود ظاهری آن توجه کنید.

  1. شلوار جین

برای داشتن یک استایل دنیم و زیبا باید دل را به دریا زد. شما می توانید از هر آیتمی که از پارچه جین طراحی شده است مانند شلوار جین زنانه استفاده کنید. شاید کمی ظاهر کسالت باری پیدا کنید. اما می توانید با دیگر اکسسوری های کلاسیک ظاهری متفاوت داشته باشید.

  1. پیراهن های سفید

نکته اصلی در هنگام پوشیدن سارافن لی زنانه انتخاب زیر سارافنی است. در واقع شما زیر سارافن خود می توانید انواع پیراهن و بلوز زنانه را بر تن کنید. با این همه ترجیح ما انتخاب پیراهن های آستین پفی است که به رنگ های روشن هستند. به طوری که هماهنگی زیبایی را با سارافن شما ایجاد می کنند.

در این میان رنگ سفید یکی از رنگ هایی است که با پارچه جین آبی رنگ ترکیب زیبایی را ایجاد کرده و شما را بشاش تر نشان می دهد.

  1. استفاده از لباس های چرمی

چرم در کنار پارچه جین ترکیب فوق العاده ای را ایجاد می کند. در این میان رنگ هایی نظیر قهوه ای، عسلی و نسکافه ای در کنار رنگ آبی سارافن لی زنانه ارجحیت دارد. به عنوان مثال اگر سارافن شما یک سارافن ساده است شما می توانید آن را بایک کمربند چرمی عسلی ترکیب کرده و با کفش های خود ست کنید.

همچنین لگ های چرمی با سارافن شما می توانند ترکیب جذابی را ایجاد کنند.

  1. چکمه های ساق بلند

چکمه های ساق بلند که از چرم تهیه شده اند، به گونه حیرت آوری با لباس ها و استایل دنیم تناسب دارند. شما می توانید از سارافن لی زنانه ای که دارید در زمستان و با کمک این کفش زنانه استایل گرم و جذابی را تجربه کنید.

  1. پوشیدن کفش های ورزشی

شما به راحتی می توانید با این مدل از سارافن ها از کفش اسپرت استفاده کنید. هر چه باشد لباس های دنیم یک مدل کژوال و راحت به حساب می آیند و به عبارتی یک سارافن اسپرت هستند.

  1. پیراهن های جین

تنوع پارچه های جین در رنگ بندی و ضخامت به طرز عجیبی بالاست. شما می توانید به عنوان زیر سارافنی از یک شومیز زنانه جین استفاده کنید.