مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن زنانه چهارخونه

شکی نیست که سارافن زنانه چهارخونه می تواند شما را خانم و زیبا نشان دهد. رنگ های متعددی که در تهیه چهارخانه های پارچه سارافن زنانه ای که بر تن کرده اید می تواند جلوه زیبایی به چهره شما ببخشد. رنگ هایی همچون خاکستری، قرمز و مشکی و سورمه ای و غیره وجود دارد که می تواند در نحوه استایل بندی شما نقش مهمی ایفا کند.

یک روش بسیار ساده برای مدل دادن به لباس زنانه خود استفاده و پوشیدن سارافن زنانه چهارخونه با انواع چکمه و یا کفش های پاشنه بلند است. برای داشتن یک پوشش جذاب و هیجان انگیز، هنگامی که می خواهید از سارافن زنانه بلند و یا هر مدل دیگری از سارافن که باشد استفاده کنید، باید سبک پوشش لایه لایه را رعایت کنید.

ما در دیبامد بهترین روش ها را در کنار هم دیگر آورده ایم تا شما قبل از خرید یک سارافن از ما با دید بهتری دست به انتخاب بزنید.

روش های پوشیدن سارافن زنانه چهارخونه

برای داشتن ظاهری جذاب با سارافن هایی که پارچه هایشان از چهارخانه های ریز و درشت تشکیل شده است، از موارد زیادی استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید:

  1. سارافن های کوتاه و چکمه

یک سارافن کوتاه را می توانید به همراه انواع چکمه ساق بلند به پا کرده و استایل شیکی داشته باشید. مخصوصا اگر سارافن شما منقش به چهارخانه هایی با رنگ های خاکستری، زرشکی و سورمه ای باشد. به کار بردن آیتم های چرمی با لباس شما ظاهرتان را هوشمندانه تر نشان می دهد. همچنین به کاربردن جوراب شلواری زنانه هایی مانند جوراب های مشکی و نیم بوت چرمی نیز می تواند ظاهر شما را تکمیل تر کند.

  1. به کاربردن رنگ های قرمز و مشکی

برای اینکه کلاسیک و خانم تر به نظر بیایید، می توانید از یک سارافن قرمز و مشکی به همراه یک تیشرت مشکی استفاده کنید. همچنین می توانید رنگ قرمز سارافن زنانه چهارخونه خود را با یقه سفید پیراهنی که در زیر آن برتن کرده اید ست کنید. اگر به خوبی دقت کنید بستن یک کمربند مشکی هم می تواند تا حد زیادی به ظاهر شما کمی ته مایه عروسکی و فانتزی ببخشد. لباس زنانه ای که با شلوار های مشکی و کت مشکی ست شود ظاهری ظریف و زنانه پیدا می کند. بهتر است آن را با سارافن اسپرت خود امتحان کنید.

  1. سارافن های کمر دار

در واقع داشتن کمر باریک و تنگ لباس ها، که از ته مایه های استایل ویکتوریایی برجای مانده است از زمان های گذشته برای لاغر تر و کشیده تر نشان دادن اندام زنانه کاربرد داشته است. شما می توانید این مدل از سارافن زنانه چهارخونه را با هر ترکیب رنگی که داشته باشد، خواه سارافن جلوباز باشد یا جلو بسته با انواع ساپورت و یا بدون آن و با مدل های متنوع کفش های پاشنه بلند برتن کنید.

همچنین از پوشیدن یک پیراهن زنانه با آستین های پفی هم در زیر آن نهراسید. زیرا به این ترتیب به خوبی می توانید شبیه به یک بانوی ویکتوریایی شیک پوش به نظر برسید.