مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن زنانه خانگی

برای آن که با تمام مشغله های خود در منزل، یک مادر خانه دار شیک باشید حتما یک سارافن زنانه خانگی را از قبل تهیه کنید. وقتی می دانید یک روز سرشار از احساس خوب را می خواهید آغاز کنید، آرایش کنید و یک سارافن زییا و نخی را همانند پیراهن زنانه ساحلی برتن کرده و در منزل راه بروید. شما می توانید مدل موهای خود را متناسب با این استایل زیبا باز گذاشته و یا تنها با یک گیره ساده جمع کنید. در ادامه به بیان روش هایی برای پوشیدن یک سارافن زنانه خانگی و ویژگی های آن ها می پردازیم:

ویژگی های یک سارافن زنانه خانگی

اگر شما هم بعد از مدتی قصد خرید یک سارافن زنانه را گرفته اید تا آن را در منزل برتن کنید، بهتر است به ویژگی هایی که دارد دقت کنید. به عنوان مثال :

  1. جنس پارچه سارافن

لباس هایی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است از پارچه های الیاف طبیعی باشند. زیرا منزل و لباس آن محیطی است تا بدن استراحت کرده و آسوده باشد. بنابراین این موارد می توانند گزینه های مناسبی در میان هر کدام از فصول سال باشند

  • پنبه
  • پشم
  • کتان
  • ابریشم

مطمئنا انتخاب یک سارافن با پارچه ای لطیف و نرم شما را راحت و آسوده نگه می دارد.

  1. قد سارافن

آنچه که اهمیت دارد راحتی شما در منزل است. یک سارافن زنانه خانگی باید راحتی شما را از هر لحاظ تامین کند. پوشیدن یک سارافن بلند در محیط منزل آن هم به طوری که تا مچ پای شما بیاید، قطعا می تواند هنگامی که می خواهید تند تر در خانه راه بروید خطرناک است. شاید این موضوع برای یک لباس خواب راحت ایرادی نداشته باشد اما برای زمان هایی که به صورت معمولی در خانه راه می روید، آزار دهنده است.

همچنین اگر سارافنی که در خانه بر تن می کنید کوتاه باشد، شما را مجبور به پوشیدن یک شلوارک زنانه و یا انواع مدل دامن زنانه می کند.

  1. سایز سارافن

سارافن های گشاد می توانند راحتی زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند. اما از طرفی می توانند بسیار دست و پا گیر باشند. توصیه ما به شما نه پوشیدن یک سارافن تنگ و چسبان و نه داشتن و خرید یک سارافن زنانه خانگی گشاد است. بلکه بهتر است برای راحتی بیشتر دست به انتخاب و تهیه سارافن هایی بزنید که کاملا با اندام شما متناسب هستند و طراحی خوبی دارند.

  1. مدل سارافن

امروزه مدل های زیادی از سارافن های زنانه در بازار دیده می شود. شما می توانید بسته به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. مدل های سارافن جلو باز می توانند برای پوشیده شدن در محیط خانه مناسب باشند زیرا تعویض آن ها بسیار ساده است.

  1. رنگ سارافن

بهتر است همواره از رنگ های شاد استفاده کنید. شما می توانید رنگ سارافن زنانه خانگی خود را با یکی دیگر از آیتم هایی که به همراه آن می پوشید، هماهنگ انتخاب کنید. به عنوان مثال آن را سبز انتخاب کرده و با تیشرت زنانه ای که در زیر آن بر تن می کنید و قرمز است، با استفاده از قاعده رنگ های متضاد ترکیب کنید.