مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن زمستانی

برای راه رفتن در یک عصر زمستانی در خیابان، پوشیدن سارافن زمستانی در حالی که روی یک پلیوز و یا بلوز پوشیده شده اند، می تواند به استایل شما عمق ببخشد.

شما باید بتوانید در زمستان بدون اینکه از سرمای اطراف خود آسیبی ببینید، به راحتی به فعالیت های روزانه خود مشغول شوید. علاوه بر این باید شیک پوش باشید و از داشتن ظاهری چشم نواز لذت ببرید. سارافن زنانه می تواند به خوبی شما را با مد سرگرم کند. شما در این مدت عالی به نظر می رسید. ما هم در دیبامد در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم با خرید مطمئن یک سارافن زمستانی از داشتن آن احساس خوبی داشته باشید.

سارافن زمستانی و استایل خیابانی

اینکه در میان همه استایل های زنانه به استایل خیابانی و ترکیب سارافن با آن فکر کرده ایم از آن جایی می آید که همه ما به خوبی می دانیم که چگونه از سارافن خانگی و یا سارافن مجلسی استفاده کنیم. آن چه بر جای می ماند، روش هایی است که می توان از یک سارافن آن هم در روز های سرد فصل پاییز و زمستان و در حال انجام فعالیت های روزانه خود استفاده کنیم.

  1. بوت های سفید و سارافن های گرم

بوت های سفید از جمله انواع کفش زنانه هستند که می توان آن ها را در فصل زمستان به کرات و در استایل های متفاوت استفاده کرد. شما می توانید این کفش ها را به همراه یک سارافن زمستانی تهیه شده از پارچه های پشمی بپوشید و به ظاهر خود روح جدیدی اضافه کنید. همچنین پوشیدن یک پالتو زنانه بلند هم می تواند همه چیز را کامل کند.

  1. انتخاب کلاسیک

کلاسیک پوش ها می توانند به خوبی سارافن زمستانی را در روزهای سرد انتخاب کنند. آن ها همیشه از آیتم هایی استفاده می کنند که شیک هستند و در عین حال هیچ گاه از مد نمی افتند.

یک سارافن راحت و زمستانی را می توانید به همراه یک شلوار جین بر تن کرده و با خیال آسوده در خیابان قدم بزنید.

  1. ایده های خلاقانه

پوشیدن سارافن به جای مانتو زنانه و دیگر لباس های شما می تواند به عنوان مسئله ای چالش برانگیز باشد. اگر شما بتوانید آن را به خوبی مدیریت کنید، اتفاقا می توانند به عنوان یک آیتم لباسی خلاقانه نمودار شوند. در واقع سارافن ها می توانند چند رنگ را هم زمان با هم به ظاهر شما اضافه کنند.

اگر شما یک سارافن زمستانی را خریداری کرده اید می توانید با خلاقیت خود و به کار گیری از رنگ های گرم به تنوع و خلاقیت چشم گیری در لباس پوشیدنتان دست پیدا کنید.

  1. استفاده از انواع پالتو

بگذارید برایتان این طور بگوییم. شما این ها را پوشیده اید:

  • لباس زیر زنانه
  • لباس گرم و کم حجم همچون یک بلوز بافتنی زنانه
  • سارافن زمستانی

  حالا نوبت استفاده از یک تن پوش گرم بر روی همه این هاست. شما می توانید یک پالتو چرم زنانه یا پالتو سوییت را انتخاب کنید و یا از یک ژاکت جلوباز رنگارنگ. همچنین قد آن را می توانید به سلیقه خود و با تناسب کامل با سارافنی که برتن کرده اید انتخاب کنید.