مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن دامن

اگر تا به امروز مدل های زیبای سارافن دامن را استفاده نکرده اید، می توانید از همین امروز از فروشگاه دیبامد آن ها را تهیه کنید. در واقع این سارافن های زیبا می توانند با جلوه ی زیبایی که به استایل شما می بخشند، بارها و با تنوع زیاد در استایل شما مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر تا به حال به این که کی و کجا از یک سارافن دامن استفاده کنید، فکر کرده باشید، خواهید دانست که بسته به رنگ و مدل هایی که دارد می تواند در همه جا پوشیده شود. در واقع این لباس زنانه می تواند با متواضع تر نشان دادن ظاهر شما، به طور ناخواسته به اعتبار ذاتی شما بیفزاید.

اگر بخواهیم ویژگی های یک سارافن دامنی زیبا را بررسی کنیم، می توانیم بگوییم که:

  1. سارافن است، پس بلند تر از بلوز است و آسیتن بلند ندارد
  2. در بخش پایین تنه به یک دامن زنانه متصل است که مدل آن می تواند در نحوه انتخاب کفش و دیگر اکسسوری زنانه موثر باشد.

نحوه استایل بندی با سارافن دامن

سارافن زنانه خود در فرهنگ غربی و خصوصا در زادگاه خود یعنی کشور روسیه که در شمال آسیا واقع است یک لباس قدیمی است. شاید در نگاه اول ظاهری محافظه کارانه و کسالت آور و قدیمی  را به ذهن بیاورد اما در حقیقت این گونه نیست. شما می توانید با رعایت بهترین نکاتی که در این قسمت آمده است در هر فصلی از این لباس زیبا استفاده کرده و احساس فوق العاده شیک بودن و مهم تر از آن احساس راحتی و اعتماد به نفس زیادی را تجربه کنید.

  1. لایه بندی مناسب

ناخود آگاه با شنیدن کلمه ای مانند سارافن ها، به یاد یه لایه دیگر از لباس زنانه می افتیم که قرار است در زیر آن بر تن نماییم. به عنوان مثال انواع پیراهن آستین بلند زنانه ای که قرار است آستین های آن از زیر آستین های سارافن شما بیرون بیایند.

همین امر استایل شما را لایه لایه می کند. یکی از نتایج مستقیم لایه ای لباس پوشیدن، عمق بیشتری است که شما به ظاهر خود می بخشید.

در این حالت به الگوی اصلی لایه ها دقت کنید. به این معنی که  مدل یقه و برش هایی که روی لباس استفاده می شود در هماهنگی کامل با هم دیگر باشند. همچنین رنگ ها هم می توانند الگوی زیبایی را به نمایش بگذارند.

  1. استفاده از جوراب و جوراب شلواری

هنگامی که یک سارافن دامن بر تن می کنید و می خواهید از المان هایی خاص در استایل خود بهره ببرید می توانید روی استفاده از جوراب شلواری زنانه خود حساب کنید. در واقع می توانید برای ایجاد تغییرات کلی و خاصی که می خواهید، از مدل های طرح دار جوراب های شلواری و یا انواع لگ و ساپورت در لباس های خود استفاده کنید. همانطور که می دانید دامنی که در سارافن شما وجود دارد، می تواند یک دامن کوتاه باشد. در این صورت شما می توانید با انتخاب رنگ و مدل جوراب خود تغییرات بزرگی را در ظاهر خود ایجاد نمایید.