مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن بلند

اگر شما یک سارافن بلند خریده اید قطعا می دانید که چگونه با آن استایل های زیبایی را تجربه کنید. اما اگر قصد خرید آن را دارید بد نیست این مقاله دیبامد را بخوانید.

روش های استایل بندی 

لباس های بلند و ماکسی همیشه مد هستند و از مد نمی افتند. شاید کمی خسته کننده شوند اما شما بر اساس سلیقه خودتان می توانید از آن ها استفاده کنید.

چه تابستان باشد و چه زمستان، روز باشد یا شب، یک سارافنی که بلند است را می توان متناسب با سبک و شکلی که خود دوست دارید بپوشید. اگر می خواهید لباس بلندی را بر تن کنید باید نکاتی را در مورد ظاهر طراحی لباس ماکسی بخوانید تا بیشترین تاثیر را از آن بگیرید.

سارافن بلند تا چه میزان بلند است؟ 

اگر بخواهیم یک جواب کلی به این سوال بدهیم می توانیم بگوییم سارافنی را بلند می نامیم که:

  1. تا کف پا نمی رسد بلکه تا مچ و یا روی آن قرار می گیرد.
  2. با فرم بدنی شما هماهنگی دارد

مورد دوم نشان می دهد که شما می توانید یک سارافنی که بلند باشد داشته باشید، در حالی که برای شما بلند باشد اما برای فرد دیگری بلند به نظر نیاید. مثلا شخصی که قد کوتاهی دارد سارافنی که در نهایت تا ساق پای او می رسد سارافنی بلند است و بهتر است بلند تر از آن را دیگر انتخاب نکند.

طراحی های متنوع 

سارافن ها را می توان درست مانند یک پیراهن زنانه در نظر گرفت که آستین ندارند. در این حالت هم مانند پیراهن ها می توان مدل هایی از آن را یافت که مخصوص شب یا مخصوص روز هستند.

بسته به فرم و سلیقه شما از مدل های متنوع یقه برخوردارند. مثلا یقه هفت یا گرد و… و همچنین یقه های برگشته مثل یقه انگلیسی و آمریکایی و … دارند.

همچنین در فصول متنوع سال می توانید بهترین مدل های ماکسی را پیدا کنید. که کاملا می توانند به تاب آوری شما در این فصل ها کمک کنند.

استفاده از سارافن های بلند در روز

شما برای این منظور به نمونه ای از سارافن زنانه احتیاج دارید که جابجایی آن برای شما آسان باشد. در واقع انتخاب یک سارافن با پارچه هایی شلوغ و طرح دار که به صورت رنگارنگ تزئین شده اند، نکته ای کلیدی در تکمیل لباس های روزانه شما است. درست همانند یک پیراهن ساحلی زنانه.

همچنین مدل های ساده و بدون نقش آن را می توانید در استایل های کلاسیک به خوبی استفاده کنید. شما می توانید آن ها را با یک بلیزر زنانه، کمربند، بوت زنانه و انواع صندل زنانه ساق بلند یا گلادیاتوری ست کنید.

پوشیدن سارافن های بلند در شب

برای افرادی که می خواهند در شب لباسی راحت و زیبا بپوشند، یک لباس بلند مانند سارافن که با یک پیراهن هم ست شده است می تواند رسمی و زیبا جلوه کند.

در این جا شما بهتر است به رنگ یا چاپ های بکار رفته در لباس خود نیز توجه و دقت لازم را داشته باشید. استفاده از آیتم های توری با مخمل و ساتن هم می توانند شما را رسمی تر و زیبا تر نشان دهند.

استفاده از لباس های تزئین شده در قالب پیراهن زنانه آستین بلند و کوتاه  ظاهر زیبایی را برایتان به ارمغان می آورند.