مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن بافتنی

بانوان شیک پوش به خوبی می دانند که فرق مهمی که یک سارافن بافتنی با ژاکت زنانه بلند دارد، تنها نداشتن آستین است. اما نحوه پوشیدن آن ها و استفاده از آن ها در انواع استایل می تواند بسیار مهم و چالشی باشد.

ویژگی های یک سارفن زنانه زیبا که از نخ کاموا بافته شده است می تواند موارد زیر باشد:

  • اثیری
  • پوشاننده بدن
  • دنج و راحت

بسیاری از مارک ها و برند ها طراحان خود را مجبور به بروزرسانی مدل هایی شیک سوق می دهند. ما در فروشگاه اینترنتی دیبامد در نظر داریم تا این موارد را بیشتر و بهتر بررسی کنیم.

روش های پوشیدن یک سارافن بافتنی

جالب ترین نکته در مورد بافتنی هایی همچون سارافن های بافته شده، تطبیق پذیری آن هاست. چیزی که به شما این امکان را می دهد تا از آنها در محل کار، خانه و یا بیرون از آن بپوشید بدون آن که عجیب و غریب و از مد افتاده به نظر برسید. بهترین راه برای الهام گرفتن این است که با نگاهی به ایده هایی که وبلاگ نویسان مد پیشنهاد می دهند، نکاتی را در نظر بگیرید تا بار دیگر که می خواهید از سارافن بلند خود استفاده کنید آن ها را اجرا نمایید.

شما می توانید تمامی موارد زیر را یکبار قبل از خرید و استفاده در نظر بگیرید:

  • رنگ تازه
  • پوشیدن یک آیتم مناسب به همراه آن
  • سایز و اندازه مناسب
  1. رنگ های جذاب 

برای استفاده از یک سارافن بافتنی می توانید به رنگ بندی های خاص و دلربایی که امروزه پیدا کردن آن ها کار چندان سختی هم نیست توجه کنید. شما می توانید به آسانی یک مدل از سارفن را به به رنگ زرد خردلی است بر تن کنید. یا به عنوان مثال از ترکیب چند رنگ شاد و تیره استفاده کنید. در این صورت شما می توانید هر مدل زیر سارافنی را با یکی از رنگ های آن ست کنید.

  1. استفاده از کاپشن

روی یک سارافن بافتنی شده می توانید از انواع مدل های کاپشن زنانه استفاده کنید. همچنین برخی از مدل های اسپرت پالتو زنانه هم می توانند مناسب باشند. برای استفاده از انواع مدل های طرح دار هم می توانید طرح سارافن خود را با یک المان از کاپشن یا پالتو خود ست نمایید.

  1. استفاده از اکسسوری های جدید و جذاب

از آن جایی که خود سارافن ها خود یک لباس زنانه ساده هستند نیاز به انواع زیورآلاتی دارند که بتوانند در کنار آن ها جلوه ای تازه پیدا کنند. از این روست که شما می توانید در هنگام پوشیدن آن به موارد زیر به خوبی فکر کنید»

  1. استفاده از جوراب شلواری ها و چکمه

جوراب شلواری زمستانی و چکمه های ساق بلند می توانند همراهان خوبی با سارافن های تنگ و بافتنی باشند. شما می تواند به آسانی آن را با کمی دقت در انتخاب رنگ انتخاب و استایل زیبایی ایجاد کنید و در روز های سرد از داشتن یک لوک جذاب و گرم لذت ببرید.