مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

سارافن اسپرت

اصطلاح سارافن اسپرت و استایل های ورزشی در واقع برای عنوان ” لباس روزمره ای که برای پوشیدن در هنگام انجام فعالیت های ورزشی ” نیز طراحی شده است. اگر چه این تعریف از نظر فنی می تواند تا حد زیادی درست باشد اما برای همه ما قابل فهم و باور نیست.

زیبایی واقعی این استایل در آن است که شما بتوانید در حالی که این لباس زنانه را بر تن کرده اید بتوانید ورزش هم بکنید. در حالی که در واقع هیچ کسی از یک سارافن زنانه برای ورزش کردن استفاده نمی کند. بنابراین این تعریف را می توان از جایی به بعد به این شکل تغییر داد. لباسی که اسپرت است و در واقع از همان ته مایه های آرام و خنک استایل لباس های ورزشی الهام گرفته است و با لباس های دیگر ترکیب شان می کنند تا در نهایت یک لباس ساده، شیک و راحت را ایجاد کند.

ترکیب راحتی و عملکرد در سارافن اسپرت

بعد از مدتی که از خرید سارافن اسپرت شما بگذرد به خوبی با تفاوت های آن با دیگر مدل های سارافن زنانه آشنا می شوید. در واقع وقتی یک قطعه لباس اسپرت را تهیه می کنید به کلی می بینید که نسبت به دیگر آیتم های کمد لباسی شما کاملا متفاوت است.

چه لباس هایی اسپرت هستند؟

ترکیب آیتم های لباسی مانند یک شلوار جین، انواع ژاکت زنانه با المان هایی نظیر هواکش های موجود در لباس های ورزشی، عرقگیر های آستر دوزی شده و دیگر موارد مشابه آن لباس را برای انجام فعالیت های بدنی مناسب می کند.

شما می توانید از این لباس ها در استایل روزانه خود نیز استفاده کنید. به شرط آن که ورزش جزئی از فعالیت های روزمره تان باشد. به طور مثال آن قدر به ورزش کردن معتاد هستید که همواره از یک استایل ورزشی بهره مند هستید تا دیگر برای انجام تمرینات خود نیازی به تعویض لباس نداشته باشید.

اگر شما هم چنین لایف استایلی را برگزیده اید، وقت آن رسیده است تا برای خرید یک سارافن اسپرت سرمایه گذاری کنید.

استفاده از سارافن اسپرت در استایل های دیگر

گاهی پیش می آید که شما بخواهید از سارافن خود در ازای کاربردهای دیگری به غیر از ورزش کردن استفاده کنید. در این حالت باز هم باید به مدل سارافن خود دقت کنید. برخی از سارافن ها تنها کارکرد ورزشی دارند. تعدادی از آن ها نیمه اسپرت هستند و می توانند برای دیگر مکان ها مناسب باشند. به عنوان یک قاعده، هر چه مراسمی که می خواهید در ان شرکت کنید رسمی تر باشد امکان استفاده شما از لباس های اسپرت کمتر می شود.

عموما رنگ های به کار رفته در سارافن اسپرت و همچنین پارچه های مصرفی در آن ها به گونه ایست که چندان برای کاربرد های رسمی مناسب نیستند.

شما می توانید آن ها را با شلوار جین زنانه، انواع جوراب فانتزی زنانه و کفش های اسپرت ترکیب کنید. در واقع سارافن های راحت و اسپرت این امکان را برای شما فراهم می آورند تا آیتم های راحت و ساده را از کمد لباس خود درآورده و به راحتی مورد استفاده قرار دهید.