مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

زیرمانتویی زنانه

بار ها از کنار نام و قسمت زیرمانتویی زنانه در فروشگاه های لباس عبور کرده ایم اما به نقش آن در استایل خود دقت نکرده ایم. زیر مانتویی ها و دنیای بی نظیرشان امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان مد و لباس اسلامی قرار گرفته است. این مطلب نه به دلیل توجه و استقبال بانوان به پوشیدن لایه ای از لباس زنانه در زیر مانتو جلو بازشان، بلکه به دلیل نقش این لباس به عنوان لباسی مستقل که می تواند خود به تنهایی نقش یک پیراهن بدون آستین را ایفا کند.

اگر شما هم به دنبال اصولی در انتخاب بهترین زیرمانتویی هستید. می توانید این مقاله دیبا مد را تا انتها مطالعه فرمایید.

اصول استفاده از زیرمانتویی زنانه

برای انتخاب زیرمانتویی ها راه های متفاوت و زیادی وجود دارد. اما آنچه که باید در انتخاب این لباس دقت کنیم، در سه ویژگی کلی خلاصه می شود:

  • جنس زیر مانتویی
  • رنگ
  • طرح و مدل
  1. جنس زیر مانتویی ها

عموما پارچه هایی که برای تهیه زیرمانتویی ها کاربرد دارند شامل موارد زیر می شوند:

  • ریون
  • نخی
  • تریکو

از آن جایی که زیرمانتویی زنانه به عنوان لایه ای از لباس است که تماس بیشتری را با پوست شما برقرار می کند، بهتر است از میان لباس هایی با الیاف طبیعی انتخاب شود. از این میان الیاف پنبه ای یا همان لباس های نخی بهتر می توانند دمای بدن را کنترل کنند. همچنین از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری کنند. شما می توانید نظایر آن ها را در بخش مد و هنرهای دستی زنانه مشاهده کنید.

  1. انتخاب رنگ برای زیرمانتویی ها

درست است که سلیقه شخصی شما در انتخاب رنگ زیر مانتویی ها کاملا ارجح است. اما با این همه می توان گفت رنگ هایی نظیر رنگ های خنثی کاربرد بیشتری دارند. شما می توانید با کمک این رنگ ها از مانتو زنانه مناسبی استفاده کرده و بر رنگ و مدل مانتوی خود تاکید بیشتری کنید. در حالی که استفاده از رنگ های شارپ می توانند مانتوی شما را به حاشیه برده و خود زیرمانتویی تان را نمایان سازند.

شما این تجربه را نیز می توانید در انتخاب یک تیشرت زنانه وقتی زیر یک لباس جلو باز دیگر که پوشیده می شود، هم ببینید. این موضوع هم درست مانند انتخاب یک تیشرت ساده یا یک تیشرت طرح دار در زیر لباس های شماست.

  1. انتخاب طرح و مدل

این که شما یک مدل ساده را در زیر مانتو خود بر تن کنید، موضوعی است که تاکید بیشتری را روی لباس رویی شما می آورد. برعکس آن در صورتی است که شما بخواهید تاکید بیشتری روی زیر مانتویی خود داشته باشید.

استفاده از سارافن دامن در حالی که شما یک رویه ساده و نخی را بر تن کرده اید، در واقع به این معنی است که می خواهید تاکید زیادی بر روی دامنی که بر تن کرده اید باشد.

هیچ کس نمی تواند این موضوع را کتمان کند که شما برای پوشیدن یک زیرمانتویی زنانه طرح دار باید از یک رویه ساده استفاده کرد و برعکس. این یکی از مهم ترین اصولی است که در واقع از تعادل مطرح شده در هنر نقاشی برمی خیزد.