مشاهده همه 22 نتیجه

نمایش 9 24 36

روسری زنانه قواره بزرگ 

داشتن حجاب برای بانوان آن هم با یک روسری زنانه قواره بزرگ کمی پر زرق و برق است. علاوه بر آن نحوه بستن روسری و کارکرد آن که می تواند موهای سرشان را به کلی به همراه بخشی از بالا تنه شان بپوشاند به ذهن متبادر می کند. چیزهای زیادی برای هماهنگ کردن با این روسری ها و استاندارد هایی برای پوشیدن این مدل از روسری زنانه وجود دارد که می توان گفت هر بانوی محجبه ای باید آن ها را قبل از خرید یک روسری قواره دار بداند.

با برگزاری چندین شو و کت واک از طرف بنیاد های طراح مد اسلامی در هفته های مد لندن امروزه نمی توان گفت یک بانوی محجبه دیگر نمی تواند خوش تیپ و شیک پوش نباشد. یک فرد محجبه نیز تنها تفاوتی که دارد پوشیدن لباس هایی با گشادی متناسب و ترکیب آیتم های متعدد در کنار یکدیگر است تا همان تناسب و زیبایی را به ذهن مخاطره کند.

روش های پوشیدن یک روسری زنانه قواره بزرگ

اسلام دینی است که تقریبا در تمام نقاط جهان یافت می شود. از این رو، زنان بسته به آب و هوا، مناسبت ها، ساختار صورت و لباس هایی که معمولا در آن منطقه از جغرافیای جهان عموما پوشیده می شود دست به انتخاب هایی برای پوشش خود می گیرند که در نهایت بتوانند حجاب خود را رعایت کنند. بنابراین بیایید سبک های مختلفی از حجاب اسلامی را بر اساس این عوامل در حالی که یک روسری زنانه قواره بزرگ را بر سر کرده اید با هم دیگر بررسی نماییم.

  1. سادگی و زیبایی

همه ما قبول داریم که زیبایی در سادگی است. شما می توانید ساده ترین لباس ها و شومیز ها را با روسری های قواره دار خود ست کنید. تنها کافی است بدانید که چگونه طرح ها، رنگ ها و جنس این آیتم ها را با یکدیگر ست کنید. این روش ها را می توانید با یک شال زنانه هم امتحان کنید.

  • هر دو طرف روسری خود را زیر چانه فیکس کنید.
  • انتهای بلند تر روسری خود را پشت شانه مخالف خود جای دهید.
  • آن گاه همان انتها را به پشت شانه دیگر برگردانید.
  • حال هر دو انتهای روسری بزرگ و قواره دار خود را طوری باز کنید که سینه شما را بپوشاند.
  1. بستن روسری بدون سنجاق

شاید شما بارها برای استفاده از روسری زنانه قواره بزرگ از این بابت که باید از انواع سنجاق ها استفاده کنید طفره رفته اید. باید گفت می توان در مواقعی که نمی خواهید مدتی طولانی حجاب داشته باشید می توانید از انداختن یک لای روسری بر روی شانه مخالفش می توانید حجاب خود را حفظ نمایید.

  1. استفاده از نقوش روسری

اگر شما یک روسری زیبای طرحدار را خریداری کرده اید می توانید از آن به عنوان نقطه قوت پوشش های خود استفاده کنید. به این ترتیب که یک مانتو ساده زنانه را به همراه این روسری بر تن کرده در حالی که هیچ آیتم دیگری در پوشش شما طرح دار نباشد. تاثیر فوق العاده آن را در جذابیت ظاهری خود احساس خواهید کرد.