مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن کوتاه مجلسی

تابحال دقت کرده اید که دامن کوتاه مجلسی توانسته است چه خدماتی را به بانوان شیک پوش ارائه دهد؟!

برای دانستن جواب این موضوع بهتر است این متن از سایت دیبامد را مطالعه کنید. دامن کوتاه مجلسی درست همانند یک جادوگر در ترکیب لباس های شما می درخشد. فرقی نمی کند که از پارچه های بسیار با کیفیت دوخته شده باشد یا نه، دامن کوتاه مجلسی دامن زنانه ای است که غوغا به راه می اندازد.

موارد استفاده از دامن کوتاه مجلسی:

دامن های کوتاه عموما زمانی انتخاب می شود که شما می خواهید با اعتماد به نفس در چشم دیگران ظاهر شوید. فرقی نمی کند آن را با یک جوراب شلواری زنانه بر تن کرده باشید که از قضا مشکی است و کاملا پاهای شما را می پوشاند و یا خیر. دامن مجلسی شما می تواند به بهترین شکل شما را نشان دهد.

تنها زمانی می توانید از پوشیدن این دامن صرف نظر کنید که قد شما کوتاه است و تمایلی به استفاده از کفش پاشنه بلند هم ندارید. به این ترتیب شما لازم است از پوشیدن دامن های کوتاه منصرف شوید. زیرا شما را چاق تر و کمی قد کوتاه تر از حد نرمال نشان خواهد داد.

از چه مواردی به همراه دامن کوتاه مجلسی استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید این دامن زیبا را می توان در مواقعی نظیر مهمانی ها و دور همی های تابستانی بیشتر استفاده کرد. به این ترتیب امکان استفاده از موارد زیر به همراه این مدل از دامن بلامانع است:

  1. صندل زنانه لژدار
  2. تاپ زنانه
  3. بلوز زنانه آستین کوتاه
  4. تیشرت زنانه

در چه مواردی باید از پوشیدن دامن کوتاه مجلسی اجتناب کرد؟

در مهمانی های مهم و رسمی:

هیچ منع تکنیکی برای پوشیدن دامن کوتاه وجود ندارد. مگر انکه بهتر و درست تر این است که از دامن های کوتاه برای مواقعی که می خواهید جدی و رسمی به نظر برسید، چشم پوشی کنید.

برای این مواقع بهتر است از دامن میدی یا دامن ماکسی بهره ببرید. زیرا این دامن ها می توانند شما را رسمی تر نشان بدهند.

مشکل اندامی:

عموما دامن کوتاه می تواند به جذابیت ظاهری شما بیافزاید. اما مطلبی که می تواند کمی نگران کننده باشد این است که در صورتی که شما بخواهید کمی اندام های بخش پایین تنه خود را لاغر تر نشان دهید، از این مدل از دامن استفاده نمایید. دامن کوتاه در بخش باسن همواره تاکید بیشتری داشته و می تواند کل پای شما را در معرض دید قرار دهد. پس بهتر است از این ویزگی این دامن به درستی استفاده نمایید.

در صورت عدم تمایل به جوان تر به نظر رسیدن:

دامن کوتاه مجلسی برگرفته از استایل پرپی است. در واقع استایلی که دخترانه نوجوان و جوان کالج و دبیرستان های سبک اروپایی و آمریکایی از دامن دخترانه کوتاه استفاده می کنند. بنابراین کاملا طبیعی است که شما با کمک این دامن کمی جوان تر از سن خود به نظر برسید. پس اگر می خواهید در یک جلسه کاری و یا رسمی ظاهر شوید بهتر است از پوشیدن این دامن خودداری کنید.