مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن کلوش

دامن کلوش را می توان یک دامن اصیل و شیک دانست. این دامن با طراحی ساده و منحصر به فرد خود می تواند زینت بخش کمد لباس زنانه سما باشد. دامن زنانه اصولا لباسی است که ظرافت و زنانگی را نشان می دهد. دامن های کلوش و نیم کلوش این دو ویژگی را به اوج می رسانند. دوخت این دامن بسیار آسان است. همچنین می توان گفت نحوه جفت و جور کردن سایر لباس زنانه هم با این دامن زیبا ساده و آسان است.

فرقی نمی کند که از پارچه های لخت، نخی، پشمی یا جین باشد. دامن های کلوش همه ویژگی هایی که در بالا آمده است را با هم دیگر دارند.

اگر شما قصد خرید دامن کلوش را دارید می توانید به آسانی و با چند کلیک یک دامن زیبای کلوش را با قیمت مناسب از سایت دیبامد خریداری کنید.

قبل از آن نیز بهتر است راهنمای چند استایل ساده اما پر طرفداری را که با کمک این مدل از دامن ها اجرا می شود را بدانید.

معرفی چند استایل با دامن کلوش:

الگوهای پوشش انواع دامن های کلوش درست مانند خود این دامن، ساده هستند. نیازی نیست به همراه آن ها لباس های پر زرق و برقی را انتخاب کنید. آن ها خود پر زرق و برق هستند.

با یک پیراهن یقه برگشته:

پیراهن زنانه هایی با یقه های مردانه، انگلیسی و ارشال می توانند با این دامن ترکیب زیبا و کلاسیکی را ایجاد کنند. همواره به یاد داشته باشید که در این استایل باید حتما انتهای پیراهن خود را به وسیله کمر دامن مهار کنید. همچنین بهتر است برای بهتر دیده شدن خود از یک جفت کفش پاشنه بلند و زیبا استفاده کنید.

بلوز دامن:

این ترکیب کلاسیک هیچ گاه قدیمی نمی شود و می تواند همواره در فصل های محتلفی از سال استفاده شود. اگر یک بلوز زنانه با طرح ساده دارید بهتر است یکبار هم که شده آن را با دامن کلوش امتحان کنید. به این ترتیب همیشه از طرفداران این استایل خواهید شد.

ژاکت به همراه دامن کلوش:

در فصولی چون پاییز و زمستان، انتخاب و خرید انواع دامن نیم کلوش و کلوش زنانه آن هم با پارچه های ضخیم و پشمی به اوج می رسد. پوشیدن یک ژاکت زنانه گشاد و راحت به همراه این  دامن می تواند ترکیب زیبا و جذابی را تشکیل دهد. ترکیبی که شما را آرام نشان می دهد و کمی متمایل به گوشه گیری. استفاده از انواع چکمه های زیبا و ساق بلند می تواند انتخاب مناسبی برای تکمیل این استایل باشد.

استفاده از ژاکت های جلوباز:

ترکیب یک بلوز و تیشرت زنانه به همراه یک ژاکت دکمه دار که روی آن پوشیده است به همراه این دامن هیچ گاه قدیمی نمی شود. می تواند به همراه آن از یک جفت چکمه در حالی که یک جوراب شلواری یا ساپورت نیز استفاده کرده اید، بیشتر بدرخشید.

اکسسوری های زیبا به همراه دامن:

به یاد داشته باشید که برخی از اکسسوری زنانه هایی که در اینجا می ایند می توانند به کلی ظاهر شما را هنگامی که یک دامن با این مدل برتن کرده اید، عوض کنند. این اکسسوری ها شامل:

هستند. انتخاب رنگ و مدل های هر کدام از این اکسسوری ها می تواند به آسانی ترکیب ظاهری شما را دستخوش تغییرات بزرگی کند.