مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن پیلی دار

دامن پیلی دار دوباره به عرصه مد و ترند های روز بازگشته است. این دامن زنانه سالیان زیادی است که در میان خانم های دامن پوش محبوب و مرسوم بوده است. همواره کمر تنگ این مدل از دامن به همراه سایه روشن هایی که به خاطر وجود پیلی در دامن به چشم می آید، جذاب و زیبا بوده است.

خوشبختانه  این دامن های زیبا از تنوع بالایی برخوردار هستند و شما می توانید متناسب با سلیقه و نظر خودتان از انواع پیلی معکوس، پیلی دوقلو، پیلی ساده و یا پیلی ناودانی انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید این دامن زیبا را به روش های زیادی بر تن کنید. در این باره می توانید بخش بعدی را به دقت مطالعه کنید تا با آگاهی بیشتری دست به خرید اینترنتی دامن پیلی دار از فروشگاه لباس دیبامد بزنید.

روش های پوشیدن یک دامن پیلی دار:

روش ها و سبک های متفاوتی وجود دارد که می توانید از دامن پیلی دار استفاده نمایید. شما می توانید این دامن را به همراه یک کفش زنانه پاشنه بلند و و یک تاپ سنتی و زیبا بر تن کنید. این یک ترکیب کامل از استایل خیابانی و محبوب دهه های 70 است که خوشبختانه هیچ گاه قدیمی نمی شود. زیرا سرشار از ظرافت ها و زیبایی های زنانه است.

نکته ای که همواره در هنگام پوشیدن این مدل از دامن باید به یاد داشته باشید این است که دامن های پیلی دار در قسمت پیلی خود می توانند تاکید بیشتری ناخودآگاه در ذهن بیننده خود القا کنند. پس اگر می خواهید لاغر تر به نظر برسید و یا ایراد های اندامی خود را به حاشیه ببرید بهتر است از این مدل دامن ها و بالاخص پوشیدن دامن پلیسه خودداری کنید.

انتخاب دامن پیلی دار متناسب با فرم اندام:

اگر شما اندام ساعت شنی دارید، بهتر است از دامن هایی استفاده کنید که پیلی های دو طرفه یا اصطلاحا دوقلو دارند. این پیلی ها در یک دامن با چین های زیاد می توانند تقارن و جذابیت خاصی را به نمایش بگذارند.

اگر می خواهید چاقی اندام خود را در قسمت باسن و ران ها محو تر کنید بهتر است از دامن هایی با پیلی ناودانی استفاده کنید. به این ترتیب که این پیلی ها در قسمت کمر بسته شده و در پایین دامن عرض بیشتری دارند. این کار موجب می شود تا اندام شما متناسب و متعادل تر به نظر بیاید.

دامن پیلی دار را متناسب با قد خود انتخاب کنید:

اگر فردی هستید که پاهای کوتاهی دارد می توانید برای بلند تر به نظر آمدن ساق های پایتان از این مدل دامن استفاده کنید که قد ان تنها کمی پایین تر از زانوان شماست و یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید. همچنین اگر قد بلندی دارید از یک دامن ماکسی با پیلی های متعدد بهره بگیرید.

رعایت تعادل در استایل:

دامن های پیلی دار خود دامن هایی با زرق و برق بالا هستند. این دامن ها می توانند به برجسته شدن بخش هایی از اندام شما کمک کنند. بنابراین برای رعایت تعادل و ایجاد حس بهتر، کافی است از سایر لباس زنانه هایی استفاده کنید که ساده و بدون نقش هستند.