مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن نیم کلوش

در میان روندهای مختلف مد و ترندهای لباس زنانه دامن های گشاد و راحت مانند دامن نیم کلوش بسیار به چشم می خورد. دامن هایی بلند که وقتی به انتها نزدیک می شوند لخت و گشاد می شوند و می توان در ان ها آزادی و راحتی را به چشم دید. همچنین ترکیب این دامن زنانه به همراه تاپ و تیشرت زنانه هایی که تنگ و چسبان هستند، هیچ گاه قدیمی نشده و از مد نمی افتند. با وجود این که می توانند شما را شیک و زیبا هم جلوه دهند.

روش های پوشیدن دامن نیم کلوش:

دامن های بلند و فون دار معروف به دامن نیم کلوش مدتی است که دوباره در میان ترند های لباس زنانه باب شده است. این بازگشتی است که می تواند در فصول متفاوتی از سال خود را نشان دهد. به عنوان مثال در فصل بهار و تابستان که می تواند بسیار راحت و سبک باشد و شما را خنک نگه دارد. و در فصل پاییز که می توانند با یک پارچه پشمی تهیه شوند و به راحتی شما را گرم نگه داشته و شیک جلوه دهند.

در واقع می توان گفت دامن نیم کلوش یک دامن با طراحی بسیار شیک، کاربردی و هوشمندانه است. این دامن ها تاثیر خود را روی سایر لباس هایی که می پوشید هم می گذارند و صفات خود را به آن ها هم منتقل می کنند.

تاپ هایی هوشمندانه را انتخاب کنید:

اگر به طور جدی قصد پوشیدن دامن نیم کلوش را گرفته اید بهتر است چند نمونه تاپ زنانه معروف را که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد. در کمد لباس خود داشته باشید. این تاپ ها عبارتند از تاپ های:

  • گلدار
  • چسبان
  • ساده
  • کراپ
  • دکلته

شما می توانید در روزهای پاییزی و زمستانی نیز از مدل هایی از ژاکت زنانه همچون ژاکت های چسبان و ژاکت یقه اسکی که بدون نقش هستند استفاده نمایید.

اصل تضاد را رعایت کنید:

به یاد داشته باشید که با رعایت اصل تضاد در هنگام پوشیدن دامن نیم کلوش می توانید کمک بسیار زیادی به تکمیل استایل خود کرده باشید. این موضوع را می توانید با رعایت این اصول همچون انتخاب تیشرت یا تاپ گلدار با دامن ساده و یا بالعکس و پیراهن زنانه تنگ و چسبان به همراه دامن های کلوشی به نمایش بگذارید.

در صورت نبودن هیچ ایده ای مدل کلاسیک را انتخاب کنید:

انتخاب های کلاسیک عموما همواره جواب می دهند. برای پوشیدن دامن نیم کلوش به صورت کاملا کلاسیک می توانید از یک پیراهن بلند و گشاد بر روی دامنی که به پا کرده اید استفاده کنید.

به همراه این مدل زیبا از چکمه های بلند و چرمی استفاده کنید. در صورت استفاده از این دامن در فصل زمستان نیز می توانید از پالتو زنانه بلند بر روی آن بهره ببرید.

رنگ سفید ناجی شماست:

جادوی رنگ سفید را فراموش نکنید:

اگر زمانی پیش آمد که هیچ ایده ای برای پوشیدن لباسی دیگر با دامن نیم کلوش خود نداشتید بهتر است درنگ نکرده و یک لباس سفید برتن کنید. این یک انتخاب هوشمندانه است و شما را به  آن طرف مرزهای شیک پوشی پرت می کند.