مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن نخی ترک

انتخاب محصولات طبیعی همواره برای سلامتی در ارجحیت هستند و دامن نخی ترک نیز می تواند یکی از این انتخاب ها باشد. شما می توانید این محصول ارزشمند را در سایت دیبامد و با بهترین قیمت تهیه نمایید. همچنین از مزایای شگفت انگیز این دامن زنانه و مزایای فوق العاده ای که پارچه های پنبه ای فراهم می آورند بهره ببرید.

چرا دامن نخی ترک؟

دلایل انتخاب دامن های نخی بی شمار است. این دلایل می تواند شامل موارد زیر گردد.

پنبه طبیعی است:

پنبه یک گیاه است که در کشتزارهای پنبه و با یک دوره کشاورزی طبیعی یا صنعتی قابل کشت است. این محصول کشاورزی با ارزش که از کاشت در زمین به دست می آید، به عنوان گل شروع به رشد می کند و یه یک کاسه با فضایی داخلی که کرکی هستند می رسد. بعد از فرآوری هایی که روی آن صورت می پذیرد به پارچه های نرم و لطیفی تبدیل می شود که همه عاشق آن ها هستیم. همه ما به این پارچه های پنبه ای پارچه نخی می گوییم.

تنفس طبیعی از طریق پارچه های نخی:

پنبه ماده ای نرم است و می تواند جاذب رطوبت و دارای خاصیت تنفسی است. برچسب های لباس را اگر با دقت بخوانید می توانید میزان درصد پنبه به کار رفته در آن را نیز بخوانید. به عنوان مثال اگر یک دامن نخی ترک را خریداری کرده باشید، و باعدد 60 در کنار یک غوزه پنبه روی اتیکت آن روبرو شده اید، نشان دهنده این است که این دامن زنانه از پارچه ای ساخته شده است که حاوی حداقل 60 در صد پنبه است.

بنابراین این دامن ترک باعث می شود که خارش و تحریک کمتری برای پوست ایجاد شود و خیلی سفت و چسبناک نباشد. تنفس بهتر پارچه های طبیعی نظیر پارچه های نخی بهتر از پارچه های پلی استری و مصنوعی است و در حین راه رفتن می تواند شما را خنک تر نگه دارد.

پارچه نخی بو نمی گیرد:

اگر یک دامن نخی ترک خریداری کرده باشید از این بابت خیالتان راحت باشید که در هنگام راه رفتن، پختن شام، کار کردن و یا نشستن در دور آتش، بو نمی گیرد. انواع لباس زنانه و مردانه که با پارچه های مصنوعی و یا پلی استری ساخته شده اند، می توانند حتی بعد از شستن به بوهای مختلفی آغشته شوند. اما این امر در مورد پارچه های نخی هیچ گاه اتفاق نمی افتد.

لباس های نخی دوام بیشتری دارند:

یک دامن نخی ترک از آن جایی که از پارچه های نخی و یا همان پنبه ای ساخته شده است، از دوام بالا تری برخوردار است. زیرا معمولا این پارچه ها از دوام بالایی برخورداری هستند. همچنین نمونه هایی که از کشور ترکیه وارد می شوند با استفاده از بهترین تکنیک ها و پیشرفته ترین دستگاه های بافت پارچه می توانند از دوام و ماندگاری بالا تری برخوردار باشند.

دامن نخی شکل خود را حفظ می کند:

در دامن های نخی هیچ گاه مسئله ای به عنوان کشش بیش از حد وجود ندارد. این مسئله از نظر علمی هم ثابت شده است. با داشتن اسپندکش با میزان کمتر از 5 درصد که در اتیکت های دامن نخی ترک نیز قابل مشاهده است، می توان گفت لباس ها هیچ گاه از فرم نمی افتند.