مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن نخی بلند

اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که از همان کودکی عاشق پوشیدن دامن نخی بلند هستید، این مقاله از سایت دیبامد کاملا برای شما نوشته شده است.

همه خانم ها از پوشیدن دامن زنانه احساس خوبی دارند. این موضوع باعث می شود در همه سنین چه جوانی، نوجوانی و میانسالی احساس زیبایی و شیک پوشی کنند. بعد از رسیدن به سنین بلوغ اکثر بانوان ترجیح می دهند دامن های با قد بلند بپوشند و گاه از پوشیدن دامن کوتاه مجلسی نیز امتناع می ورزند. این موضوع از این جهت است که بسیاری از آن ها از نشان دادن پاهای خود احساس خوبی ندارند. بنابراین انتخاب دامن های بلند زنانه می تواند تا حد زیادی برای این افراد انتخاب معقولی باشد.

راهنمای پوشیدن دامن نخی بلند:

پوشیدن دامن نخی بلند همواره به شما کمک می کند تا احساس راحتی داشته باشید. شاید پوشیدن دامن های بلند شما را فردی محافظه کار و یا د مده نسان دهد، اما شما باید بدانید استفاده و رعایت نکاتی مهم در پوشیدن صحیح این دامن ها شما را به پیرو سبک های جدید، شیک و مرسوم تبدیل می کند.

دامن بلند خود را به همراه تاپ بپوشید:

اگر در کمد لباس زنانه خود نمونه ای از  تاپ های کراب دار که از جلو گره می خورند را دارید، می توانید آن را به همراه دامن نخی بلند خود بپوشید. این ترکیب می تواند کاملا ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهد. شما می توانید با دامن هایی با طرح ساده را به همراه تاپ های گلدار بپوشید و کاملا مطابق با مد روز به نظر بیایید.

همچنین استفاده از کفش زنانه پاشنه بلند می تواند استایل شما را در این حالت تکمیل کرده و از خطر سقوط شما نیز پیشگیری نماید.

پیراهن زنانه چهارخونه به همراه دامن های بلند زنانه:

اگر شما اهل پوشیدن پیراهن زنانه ای هستید که از پارچه های چهارخونه تهیه شده است، می توانید به راحتی ان را با دامن بلند نخی خود ترکیب کرده و از گذراندن اوقات خود در حالی که این لباس ها را برتن کرده اید لذت ببرید. همواره به یاد داشته باشید ترکیب لباس هایی با استین بلند مانند انواع پیراهن ها و بلوز زنانه با دامن های بلند یک استایل شیک و زیبا را به دست می دهد.

ترکیب دامن بلند را با ژاکت یقه اسکی امتحان کنید.

در فصل پاییز و زمستان که می خواهید گرم و البته شیک هم باشید، استفاده از دامن بلند نخی یا پشمی می تواند انتخاب درستی باشد. شما می توانید قبل از آن یک ژاکت زنانه یقه اسکی را به صورت اینترنتی خریداری کنید و به راحتی به همراه دامن ماکسی خود بپوشید. این ترکیب لباس می تواند به شما احساس خوب پوشیده بودن و گرما را منتقل کند.

همچنین برای افرادی که دچار اضافه وزن هستند و یا قد کوتاهی دارند نیز می تواند بسیار مفید باشد.

از تضاد رنگ ها غافل نشوید:

یکی از مواردی که می تواند به جذابیت پوشش شما بیفزاید پوشیدن تاپ یا تیشرت زنانه با رنگی کاملا متضاد با دامن نخی بلند شماست. به عنوان مثال تصور کنید که یک تیشرت مشکی زنانه را به همراه یک دامن سفید پوشیده اید. این یک ترکیب عالی است و می تواند یک استایل کلاسیک بسیار زیبا را برای شما فراهم آورد.