مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن مینی

دامن مینی می تواند تا حد زیادی زیبا، شیک و جذاب باشد. در عین حال هم می تواند دامن زنانه ای چالش برانگیز باشد. از آن جایی که سطح زیادی از پوست بدن شما با پوشیدن این دامن نمایان می شود، می تواند برای شخص پوشنده احساس ناخوشایندی را ایجاد نماید.

دامن های مینی، دامن هایی هستند که قدشان حداکثر تا میانه ران شما قرار می گیرد.

شما می توانید در کنار خرید اینترنتی دامن مینی از طریق فروشگاه دیبا مد، با خواندن راهنمای زیر به آگاهای لازم برای انتخاب و پوشش این مدل از دامن دست پیدا کنید

راهنمای انتخاب دامن مینی:

. ما در اینجا سعی داریم با گفتن چند روش ساده، تلاش می کنیم تا شما از اینکه یخواهید یک دامن کوتاه به پا کنید، احساس خوشایندی داشته باشید.

دامن راسته کوتاه انتخاب کنید:

دامن هایی که راسته هستند می توانند تا مدت ها روی هم پای شما باقی بمانند. اگر شما روی این مسئله حساسیت زیادی دارید، می توانید از دامن های کوتاه راسته استفاده کنید و از پوشیدن دامن کلوش کوتاه اجتناب ورزید.

دامن به سبک هایی چون دامن های ورزشکاران، دامن هایی که چین دار یا دکمه دار هستند، از پارچه های ضخیمی همچون جین، مخمل و … ساخته شدنده اند ایست بهتر و بیشتری دارند.

کمری دامن خود را تنظیم کنید:

دامنی را انتخاب نمایید که به طور طبیعی، هنگامی که آن را برتن می کنید، درست روی کمر شما قرار بگیرد. دامن های کمری دار باید بر روی باریک ترین قسمت بالاتنه شما قرار بگیرد.

شما می توانید با کمک یک کمربند جداگانه نیز این مشکل را برطرف نمایید.

دامن های نامتقارن را امتحان کنید:

دامن هایی با ارتفاع کم که در برخی قسمت های آن از پارچه هایی آویزان شده استفاده شده است  و به نسبت پوشیدگی بیشتری هم دارد می توانید را به جای دامن مینی استفاده نمایید. به عنوان مثال یک دامن نامتقارنی که تنها موجب دیده شدن یک پای شما شده و پای دیگر شما را می پوشاند.

این سبک از دامن را می توانید به راحتی به همراه با یک جفت کفش زنانه مجلسی و یا کفش های کژوال نیز هماهنگ کنید.

نکات مهم در هنگام استفاده از دامن مینی:

اگر می خواهید در هنگام پوشیدن دامن های مینی، شیک و زیبا به نظر بیایید، بهتر است این قسمت را با دقت مطالعه کنید:

پیراهن های گشاد را به همراه دامن های کوتاه بپوشید:

پیراهن و ژاکت زنانه ای که گشاد و آزاد است می تواند ترکیب مناسبی را به همراه دامن های مینی ارائه دهد. شما می توانید تا حدود زیادی ذهن اطرافیان خود را با پوشیدن پیراهن زنانه ای که یقه بسته دارد، به سمت پوشیدگی اندام خود منحرف کنید.

از داشتن یک ساپورت غافل نشوید:

اگر تمایل به حفظ آراستگی خود دارید، بهتر است به پوشیدن یک ساپورت و جوراب شلواری زنانه در زیر دامن مینی خود فکر کنید. همچنین انتخاب شورت زنانه ای که کاملا همرنگ با دامن مینی شما باشد نیز از نکاتی است که می تواند تاثیر زیادی در زیبایی ظاهر شما داشته باشد.