مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن مشکی

اگر مجبور باشیم یک لباس کاربردی و بینهایت محبوب را در کمد لباس زنانه نگهداریم، قطعا دامن مشکی خواهد بود. این دامن می تواند با انواع رنگ پوست هم خوانی داشته باشد. فرقی نمی کند که شما پوستی روشن داشته باشید و یا تیره.

از آن جایی که دامن مشکی زنانه به عنوان یک آیتم کاربردی در میان لباس های بانوان شناخته می شود لازم دانستیم تا نکاتی را قبل از خرید آن از دیبامد در اختیار شما قرار دهیم.

نکاتی در هگام استفاده از دامن مشکی

دامن زنانه به عنوان یک تکه از لباس هایی که برای بانوان کاربرد دارد شناخته می شود. از آن جایی که سبک های متنوعی در الگو و برش این لباس دیده می شود. می توان یک دامن مشکی را به طریقی یافت که به همه فرم های بدنی می آید. این می تواند به وسیله آگاهی شما از اندام خود و همچنین راهنمایی دیگران برطرف شود. بنابراین نکاتی که در ادامه آمده در مورد نحوه استفاده شما از دامن به رنگ مشکی است، با الگویی از آن که به شما می آید.

  1. پوشیدن تیشرت

این استایل که حالتی دخترانه و جوان تر را به شما می بخشد، در واقع ساده ترین نمونه استایل هایی است که با استفاده از این رنگ از دامن ها می توانید آن را تجربه کنید. همچنین بسیای از دختران نوجوان هم از این پوشش برای رفتن به مهمانی های خود استفاده می کنند. شما می توانید یک دامن دخترانه یا زنانه را به همراه تیشرت طرح دار دلخواه خود برتن کرده و از استایل زیبا و بی قید و بند خود لذت ببرید.

  1. استفاده از انواع بلوز

فرقی نمی کند که یک بلوز آستین بلند زنانه باشد یا آستین کوتاه. در هر حال این بلوز ها می توانند پارتنر های خوبی با دامن مشکی باشند. آن ها رنگ بلوز شما را تقویت می کنند. پس بهتر است همواره در هنگام انتخاب بلوز به این موضوع که رنگ آن در تناسب کامل با رنگ پوست شما هم باشد، دقت کنید.

  1. شومیز ها و دامن های مشکی

دامن مشکی زنانه می تواند با انواع شومیز زنانه مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع آن چه که مهم است تناسب مدل های دامن شما با شومیزی است که برتن می کنید. قرار است شما یک استایل شیک و زیبا داشته باشید. به همین جهت مهم است که به این موضوع خوب فکر کنید. قرار نیست شما شومیزی را بپوشید که پفی باشد و آن را با یک دامن کلوش ست کنید. شما باید یک شومیز ساده را با یک دامن مدل دار و یک دامن ساده را با یک شومیز طرح دار ست کنید.

  1. پیراهن های طرحدار

وقتی شما یک پیراهن زنانه گلدار را بر تن می کنید، نیاز دارید تا یک آیتم پوششی ساده را نیز با آن ترکیب کنید تا ظاهر شما خسته کننده نباشد. دامنی با رنگ مشکی از این جهت که می تواند تناسب خوبی با همه رنگ ها داشته باشد، ترکیب نهایی جالبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.