مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن مجلسی

اگر شما یک بانوی شیک پوش هستید و می خواهید در مهمانی ها مانند همیشه بدرخشید، قطعا به فکر انتخاب یک دامن مجلسی افتاده اید.

انتخاب یک دامن مجلسی، آن طور که برای شما مناسب باشد و بتواند اندام شما را به خوبی نمایش دهد، فوت و فن خاص خودش را دارد. اما ما می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که شما با خیال راحت می توانید دامن زنانه مناسب خود را با یک خرید اینترنتی آسان از سایت دیبامد تهیه کنید.

راهنمای انتخاب دامن مجلسی:

اگر شما با مدل اندام خود آشنایی داشته باشید، انتخاب دامن برای شما کار سختی نیست. در حالت عادی انتخاب دامن می تواند به صورت کاملا آزادانه انجام پذیرد اما برای رفتن به یک مهمانی قطعا انتخاب یک دامن کاملا متناسب با اندام شما می تواند بر جذابیت ظاهری شما بیفزاید.

قد دامن:

چه بخواهید و چه نخواهید، قد دامن یکی از فاکتور های مهم و اساسی در انتخاب آن است. خصوصا برای یک دامن مجلسی که گاه می تواند به عنوان تنها شگرد شما در انتخاب لباس برای یک مهمانی باشد. قد دامن می تواند قد شما را بلند تر و یا کوتاه تر نشان دهد. عیب و ایراد هایی که در بخشی از قسمت پایین تنه شما هست را بپوشاند و بر زیبایی و هارمونی استایل شما بیفزاید.

شکل دامن:

نمایش اندام شما و ظاهر شما در صورت پوشش یک دامن، نقش زیادی به شکل دامن شما دارد. این موضوع می تواند در صورت انتخاب نادرست سن شما را کمتر و یا بیشتر نشان دهد. پس برای انتخاب درست شکل دامن خود بهتر است به این موارد دقت کنید:

  • سن خود
  • مقداری که می خواهید از پاهایتان دیده شود
  • لباس زنانه دیگری که می خواهید در بالاتنه بپوشید.

انتخاب استایل مناسب برای دامن مجلسی:

برای انتخاب استایل بهتر است دقیقا فرم اندام خود را بررسی نمایید. اصولا اندام خانم ها به  دسته کلی تقسیم می شود:

  1. گلابی
  2. ساعت شنی
  3. مثلثی
  4. مستطیلی
  5. دایره ای

در هر کدام از این اندام ها استایل دامن شما باید متفاوت از دیگری انتخاب شود تا فرم زیبا تری از پاها به نمایش درآید.

درست است که بسیاری از بانوان از یک جوراب شلواری زنانه برای پوشاندن پاهای خود بهره می برند اما باز هم نشانه هایی از فرم کلی پاها با استایل مناسب دامن است که برطرف می گردد. شما این موضوع را حتما باید با در نظر گرفتن نوع کفش زنانه ای که به پا می کنید نیز انتخاب نمایید.

گاه استفاده از کفش های پاشنه بلند می تواند آنقدر در رفع ایراد های ساق پای چاق موثر باشد که شما هم بتوانید از یک دامن مینی استفاده نمایید.

حرف آخر:

در نهایت شما باید دامن مجلسی خود را با توجه به همه موارد ذکر شده در بالا انتخاب کنید. به این ترتیب که اگر پاهای شما را نشان می دهد به دلیل نداشتن کمری و یا انداختن بخش انتهایی بلوز زنانه و یا تیشرت زنانه بر روی کمر، الگوی دامن شما برای رفع عیوب اندامی تان به هم نریزد.

سعی کنید اگر اندام شما در قسمت پایین تنه چاق است و یا ایرادی دارد، از دامن پیلی دار و یا چین دار که می تواند تاکید بیشتری بر هماان قسمت بکند، جلوگیری نمایید.