مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن ماکسی

دامن ماکسی جزو آن دسته از انواع دامن زنانه است که باید هر بانوی شیک پوشی در کمد لباس زنانه خود داشته باشد. دامن های ماکسی در واقع همان دامن هایی هسنند که قدشان تا روی مچ پای فرد پوشنده می رسد. نه تنها این دامن ها از طراحی منحصر به فرد و خارق العاده ای برخوردار هستند بلکه می توانند بسیار کاربردی و همه کاره باشند. اگر این مدل از دامن را بتوانید به درستی و متناسب با نیازی که در هر فصل دارید بر تن کنید، قطعا شیک و زیبا به نظر می رسید.

بنابراین بدون هیچ معطلی اگر فردی چاق یا لاغر ، کوتاه یا قد بلند، با انحنای ستون فقرات و بیا صاف و ایستاده هستید، با خرید اینترنتی یک عدد دامن ماکسی از سایت دیبامد می توانید برای همیشه خیالتان راحت باشد که یک لباس زیبا و کاربردی دارید.

راهنمای پوشش دامن ماکسی:

در اینجا می خواهیم شما را با چگونگی پوشیدن دامن ماکسی برای داشتن ظاهری زیبا و باشکوه، آشنا کنیم.

  1. ماکسی های مشکی را با احتیاط بپوشید:

دامن های بلند مشکی رنگ، عموما از تنوع بالایی برخوردار هستند. همچنین می توان از این دامن ها برای انواع روبداد ها و مناسبت های مختلف استفاده کرد. اما از ان جایی که بخش زیادی از اندام شما را می پوشانند و رنگشان غالب است می توانند در صورت عدم رعایت تناسب های لازم، به ظاهر شما لطمه وارد کنند.

بنابراین بهتر است در صورت انتخاب دامن بلند مشکی از یک بلوز زنانه آستین بلند با رنگ های روشن نظیر سفید و همچنین از ژاکت های یقه اسکی استفاده کنید. در ادامه با کمک چکمه های مشکی، کفش های پاشنه بلند و یک بلیزر جذاب، استایل خود را تکمیل نمایید.

  1. دامن ماکسی سفید:

دامن های سفید اصولا جادویی اند و حس و حال غریبی با خود به همراه دارند. ماکسی های سفید با رنگ خاص خود همیشه، سیک و راحت به نظر می رسد. این دامن را می توانید در ماه های گرم سال و با راحت ترین لباس های تابستانی بپوشید.

همچنین استفاده از لباس هایی قلاب بافی شده و نخی به همراه این دامن ها می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین لباس هایی که گلدوزی می شود نیز با این دامن گیرایی و جذابیت فوق العاده خواهد داشت.

شما می توانید به راحتی با این دامن انواع صندل زنانه تابستانی و راحت را امتحان کنید.

  1. دامن های بلند و گلدار:

دامن ماکسی گلدار از جمله آن دامن های نستالژیکی است که می تواند چشمان هر بیننده ای را به خود خیره کند. بهتر است همواره این دامن را با یک بالاپوش راحت و آزاد و بدون نقش بر تن کنید. همان طور که از نقوش این دامن بر می آید، بهتر است آن را در فصل بهار بپوشید و از اکسسوری زنانه و لوازم جانبی با مهره های زیبا استفاده کنید. صندل های تخت و اصولا لباس های راحت می توانند شریکان خوبی با دامن ماکسی گلدار باشند.

بهتر است دامن های بلند را به جای ان که از مد افتاده در نظر بگیرید به یک لباس تاثیر گذار تلقی کنید. تلاش کنید تا دانش خود را در زمینه پوشش آن بالا ببرید تا بتوانید از همه ظرفیت های این دامن زیبا و جذاب و در استایل خود استفاده کنید.