مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن لنگی

با فکر کردن به دامن لنگی استایل های متفاوتی در فصول مختلفی از سال به ذهن خطور می کند. ممکن است شما تابحال با این استایل ها آشنایی نداشته اید. همین موضوع باعث شده است که از خرید دامن لنگی به صورت اینترنتی آن هم از فروشگاه dibamod.ir خودداری کرده اید.

ما در اینجا سعی کرده ایم تا بیان چند استایل زیبا کمی شما را با نحوه پوشیدن و استفاده از این مدل از دامن زنانه بیشتر آشنا کنیم.

ویژگی های دامن لنگی:

در میان انواع دامن که تا به امروز برای خانم ها طراحی شده است، هیچ طراحی به جسارت و راحتی دامن لنگی نبوده است.

  • این مدل از دامن را می توان یکی از ساختار شکن ترین مدل های دامن دانست که بعد ها بار ها توسط طراحان مورد استفاده قرار گرفته است.
  • این دامن را می توان برای همه اندام های زنانه مناسب دانست. شما می توانید با داشتن یکی از این دامن ها در کمد لباس زنانه به راحتی و با خیال راحت از اینکه هیچ گاه یکنواخت و خیلی ساده به نظر نمی آیید دست به انتخاب سایر لباس های خود بپردازید.
  • فرقی نمی کند که آن را تابستان بپوشید یا زمستان، این دامن برای همه فصول از سال مناسب است.
  • شما می توانید دامن لنگی را در مجالس و مهمانی ها به عنوان دامن مجلسی و در تعطیلات یا در منزل به عنوان یک لباس راحتی بر تن نمایید.

معرفی چند استایل زیبا با دامن لنگی:

با تصور اینکه می خواهید با دامن خود در بیرون از منزل ظاهر شوید، خوب است با چند لباس دیگر که هماهنگی زیبایی را با این نمونه از دامن های زنانه ایجاد می کند آشنا شوید.

  1. کفش های کتانی به همراه این دامن می توانند ی استایل خیابانی بی نظیر را ایجاد کنند. کافی است جنس این دامن را از پارچه هایی مانند جین که خود کاملا راحت و زیبا هستند استفاده کنید.
  2. کفس های پاشنه بلند به همراه دامن های لنگی می توانند شما را برای شرکت در یک مجلس مهمانی آماده کنند. بهتر است با دانستن این موضوع تنها به انتخاب رنگ آن ها فکر کنید.
  3. می توانید از این دامن در استایل های لیجن لوک یا لایه لایه استفاده کنید. از آن جایی که خود این دامن به صورت حالتی چند لایه طراحی شده است، می تواند در این سبک از پوشش بدرخشد.
  4. استفاده از ژاکت زنانه هایی که جلویشان باز است به همراه این دامن ها می تواند ترکیب زیبای را برای روزهای سرد پاییزی یا زمستانی ایجاد کند. بهتر است با انتخاب مناسب از میان چکمه های زمستانی، به این سبک پر و بال بیشتری بدهید.
  5. دامن های لنگی با پولک و تزئینات بیشتر می توانند جلوه بیشتری داشته باشند. آن ها بر روی این دامن ها سایه روشن های زیادی ایجاد می کنند و می توانند نظر هر مخاطبی را به خود جلب نمایند.
  6. از استفاده از انواع اکسسوری زنانه به همراه دامن لنگی غافل نشوید. این دامن ها می توانند در سبک های مختلف و با انواع زیورآلات کاملا هماهنگ باشند.