مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن ساده زنانه

هیچ چیز نمی تواند با یک نمونه از دامن ساده زنانه کلاسیک مبارزه کند و بخواهد جای آن را بگیرد. این لباس زنانه زیبا می تواند به خودی خودی یادآور تصاویر آدری هیپون و سایر بازیگران قدیمی و کلاسیک باشد. این آیتم هیچ گاه از مد نمی افتد و هنوز هم استعداد زیادی برای استفاده در استایل های مختلف و تیپ های متعدد دارد.

سیر دامن ساده زنانه در تاریخ

دامن های ساده می توانند طیف وسیعی از استایل ها را تشکیل دهند و به شکل زیبایی با طیف زیادی از لباس ها ترکیب شوند. به نظر می رسد منشاء این دامن ها به سال های 1908 باز می گردد. زمانی که ادیت برگ (اولین مسافر زن هواپیما) برای اولین بار تلاش کرد تا با استفاده از یک طناب دامن خود را برای سوار شدن به هواپیما در جای خود محکم کند. این بود که فکر دوخته شدن کمری دامن ها به ذهن طراحان رسید. به مرور شکل ابتدایی دامن کمری امروزه تا سال های 1910 رونمایی شد.

وقتی با سرعت به دهه 40 رسیدیم، دیگر دامن ساده زنانه به یکی از پر استفاده ترین آیتم های کمد لباس های زنانه تبدیل شده بود. در سال های 1950 بود که این دامن زیبا توانست شکل تکمیل یافته تری را به خود بگیرد و همراه با کت ها و بلیزر ها انواع استایل های زیبای کت و دامن زنانه را تشکیل دهد.

راهنمای پوشش دامن های ساده

اگر می خواهید برای یک جلسه رسمی لباس شیک و زیبایی را بر تن کنید، بهتر است از دامن زنانه ساده استفاده نمایید. هر زمان که می خواهید ساختارمند و مرتب باشید قطعا استفاده از دامن های کمری انتخاب بسیار مناسبی است. دامن مشکی زنانه ای که با این مدل دوخته شده باشد می تواند به زیبایی در انواع استایل ها مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از شومیز

شومیز زنانه یکی از آن آیتم های پر کاربردی است که می تواند به زیبایی با انواع دامن زنانه ساده هماهنگ شود. به نظر می آید این دامن می تواند شکل زیبایی به اندام شما ببخشد وقتی شما می خواهید هم زمان از یک شومیز آستین پفی هم استفاده کنید. به این ترتیب می توان گفت شما یک استایل هوشمندانه انتخاب کرده اید.

به همراه تاپ

تاپ زنانه هم می تواند ترکیب زیبایی را با دامن زنانه ساده ای که می پوشید ایجاد نماید. در واقع این دامن به همراه انواع تاپ می تواند یک سبک زیبای کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد. یک لباس کارآمد برای بعد ازظهر های شیک تابستانی و دوستان صمیمی است.

به همراه تیشرت

شاید در وهله اول برایتان کمی عجیب باشد که چگونه میتوانیم یک آیتم کلاسیک را در کنار یک آیتم کژوال بپوشیم. این مسئله را می توان تا حد زیادی با انتخاب جنس مناسب دامن ساده ای که بر تن می کنیم، برطرف کرد. دامنی ساده از جنس جین و یا کتان می تواند استایل شما را متعادل و زیبا کند. یک تیشرت ساده را به همراه این دامن زنانه انتخاب کنید و از پوشیدن یک جفت صندل زنانه به همراه آن لذت ببرید.