مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن زنانه کوتاه

تابستان فصلی است که همه خانم های جوان دوست دارند در مهمانی ها و دور همی هایشان از دامن کوتاه زنانه استفاده کنند. وقت آن رسیده است که با پوشیدن یک دامن کوتاه، پاهای خود را نشان دهید. پس چرا معطلید؟! با یک خرید اینترنتی ساده از دیبامد صاحب یک دامن کوتاه زنانه شوید.

برای دانستن اطلاعات بیشتر راجع به نحوه استفاده و هماهنگ کردن یک دامن با قد کوتاه با دیگر لباس هایی که در کمد لباس خود دارید، نیز می توانید این متن را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی چند استایل با دامن کوتاه زنانه:

دامن های کوتاه از تنوع بالایی برخوردار هستند. همچنین می توانند با بسیاری از مدل های تاپ زنانه و کفش زنانه هماهنگی داشته باشند. شما می توانید با دامن های کوچکی که تهیه می کنید، سبک ها و استایل های مختلفی را هم تجربه کنید. شما می توانید در تابستان امسال اگر قصد پوشیدن دامن کوتاه زنانه را داشته باشید، از هر کدام از سبک های معرفی شده در ادامه این مقاله بهره ببرید.

دامن کوتاه زرد و نقش دار:

یکی از اصول قابل بحث در فصل تابستان، انتخاب لباس زنانه هایی پر رنگ است. شما می توانید با ترکیب این لباس ها با یک دامن زنانه کوتاه به رنگ زرد که نقوشی چون خال دار بودن و … دارد، ظاهری روشن و زیبا را ایجاد کنید. فراموش نکنید که داشتن کفش زنانه پاشنه بلند نیز می تواند به شما این امکان را بدهد که بیشتر دیده شوید.

ترکیب با انواع تیشرت:

شما می توانید در مرحله استفاده از همه موارد زیر از یک تیشرت زنانه به عنوان تکمیل استایل خود بهره ببرید:

  • دامن کوتاه جین
  • دامن کوتاه اسپرت
  • دامن های سفید ورزشی

دامن های چل تکه ای:

اگر یک دامن چهل تکه کوتاه دارید، جای بسی امیدواری است که بتوانید از آن ها برای یک مهمانی دوستانه به بهرتین شکل ممکن استفاده کنید. شما می توانید این دامن را به همراه یک تاپ یا تیشرت سفیدی که بدون هیچ نقش و المان گرافیکی است به راحتی ست نمایید. شما حتی می توانید با کمک یک تیشرت لانگ و گشاد که روی دامن افتاده است و یا در جلوی کمر گره خورده است، از داشتن یک استایل زیبا و جذاب خود لذت ببرید.

از تاپ هایی که شانه هایتان را نمایان می کند استفاده کنید:

پوشیدن تاپ ها یا تیشرتهایی با مدل رومی و یا بدون یقه که می توانند بخشی از شانه ها و دست های شما را نشان دهند، استفاده کنید. شما حتی می توانید این استایل را در اواخر بهار که هوا رو به گرمی می گذارد نیز امتحان کنید. استفاده از صندل زنانه لژ دار نیز می تواند گزینه خوبی برای تکمیل استایل شما باشد.

مدل های مختلفی از انداختن تیشرت بر روی دامن:

شما می توانید یک دامن کوتاه زنانه را با یک مدل از تیشرت هایی که در کمد لباس زنانه خود دارید را بارها و بارها  با استایل های مختلف برتن کنید. به این ترتیب که می توانید از مدل های متنوع نحوه پوشیدن تیشرت کمک بگیرید.

  1. گره زدن انتخاب تیشرت
  2. انداختن تیشرت بر روی دامن به صورت نامتقارن
  3. انداختن تیشرت به صورت متقارن
  4. و…