مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن دراپه 

دامن دراپه که گاها دامن لنگی نیز نامیده می شود، دامن زنانه ای است که از بستن یک مربع به دور پاها و گره دادن آن بر روی کمر الهام گرفته است.

در واقع سارونگ که یک پارچه مربعی شکل است می تواند به دور بدن پیچیده شود و یک دامن درست کند. در این حالت قطعا قسمتی از ان باز باقی می ماند و یک پا، هر دو پا و یا بخشی از پاها از زیر آن نمایان می گردد. این مسئله یکی از ویزگی های دامن دارپه ای است.

در هنگام خرید اینترنتی دامن های دراپه ای از یک فروشگاه اینترنتی مانند دیبامد باید به موارد زیر دقت کنید:

راهنمای انتخاب دامن دراپه:

دامن های گره ای یا لنگی، امروزه بسیار مد شده اند. یک برند مانند بالمان در آخرین فشن شو خود در کنار همه نمونه های کلاسیک و زیبایی که در معرض دید همگان قرار داده است، از دامن های دراپه ای و برش های جسورانه برای ساختار شکنی اثار خود بهره گرفته است.

دامن دارپه می تواند یک دامن مجلسی زیبا و چشم نواز باشد. در صورتی که شما بدانید چه زمان و چگونه از آن استفاده نمایید.

برجسته کردن و یا محو قسمتی از اندام پایین تنه:

اصولا چند روش برای تاکید بیشتر در لباس های استفاده می شود:

  • نوع برش
  • گره
  • پیله

دامن دراپه دقیقا با استفاده از دو ویژگی استفاده از گره و نوع برش توانسته است نگاه دیگران را به سمت پایین تنه شما ببرد. بهتر است شما این فرصت را غنیمت بشمرید و اگر می خواهید توجه از روی یک پای شما اگر ایراد اندامی دارد و یا یک پای خود را می خواهید بیشتر نمایان کنید، از این دامن استفاده کنید.

به عنوان مثال در فرش قرمز یکی از فستوال ها هنرمندی که یک پای او در گچ بود دامنی با این خصوصیت را پوشیده بود. او تلاش کرده بود تا پای سالمش از میان برش دامن نمایان شود.

ساختار شکنی و رفع سادگی:

اگر شما توانسته باشید از سبک کلاسیک فاصله بگیرید و بخواهید کمی ساختار کنانه برخورد نمایید، دامن دراپه گزینه مناسبی برای شما به حساب می آید. شما می توانید به آسانی با یک دامن گره ای همه آنچه را برش های عمودی و کلاسیک به آن تاکید می کند در هم بشکنید.

قد دامن:

هیچ فرقی نمی کند که شما یک دامن بلند زنانه یا دامن کوتاه زنانه را به فرم دراپه داشته باشید. مهم این است که یک شومیز زنانه ساده و یا یک تاپ ساده را به همراه آن انتخاب کنید تا از درخشش فوق العاده این دامن زیبا برخوردار گردید.

استفاده از تزئینات:

در بسیاری از مزون ها و مدل های نهایی دامن  های گره ای می توان به این مسئله را دید که دامن شما در قسمت گره ای آن از تزئیناتی برخوردار است. به عنوان مثال یک گل رز به همراه کریستال هایی که با آن ها نوار دوزی شده است، جلوه خاصی را به دامن شما بخشیده اند. این مدل ها که بیشتر برای استفاده در مجالس استفاده شده اند هموراه بابد با دقت بیشتری انتخاب گردند. زیرا این دامن ها می توانند تاکید خود را بیشتر از آن چه که هست نمایان سازند.