مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن بلند زنانه

یکی از سوال هایی که ممکن است در وهله اول ذهن پوشنده دامن بلند زنانه را به خود مشغول کند، این است که آیا این دامن ها از مد افتاده هستند یا نه؟!

جالب است بدانید که وقتی ترند های سال جدید را بررسی می کنیم و می خواهیم ببینم کدام مدل از مدل های دامن زنانه مد شده است، به دامن های بلند می رسیم. درست است که دامن می دی، یا دامن می نی خود نیز تا حدودی در کاتالوگ خانه های مد به چشم می آیند، اما در اکثر آن ها از این مدل دامن استفاده شده است.

این گفتار قصد دارد شما را با رویکردهای دامن بلند در سال های جدید آشنا کند. در ضمن شما می توانید بعد از آن به آسانی یا چند کلیلک ساده یک دامن بلند زنانه را از دیبامد به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

آیا دامن بلند زنانه همچنان به روز است؟

اینکه بخواهید بدانید کدام مدل از دامن ها می توانند به عنوان یک مدل برای تمامی طول سال مورد استفاده قرار گیرد، انتظار نابجایی است. زیرا همیشه می توان گفت دامن ها و مدل های آن ها هیچ گاه ا مد نمی افتند، بلکه استفادهاز یک مدل عموما پررنگ تر می شود.

می توان گفت تا حدود زیادی دامن های بلند در این اوضاع اقتصادی کمی پررنگ تر شده اند.

روش های پوشیدن دامن بلند زنانه:

به یاد داشته باشید که برای پوشیدن هر مدلی از دامن، باید خودتان یک سبک خاص را در پیش بگیرید. این یک قانون کلی است. طراحان مد و لباس در سراسر دنیا، خود نیز هر لباسی را متناسب با ویژگی های منحصر به فردی که دارد برای یک استایل و سبک مشخص طراحی کرده اند.

  1. استفاده از لباس های چرمی به همراه دامن بلند:

از ان جایی که دامن های بلند را می توان تا حدودی الهام گرفته از استیال لباس های گاوچران ها دانست، می توان گفت هیچ گاه استفاده از لباس های چرمی به همراه این دامن ها قدیمی نمی شود.

برای این منظور کافی است یک بلوز زنانه با جنس چرمی یا مشابه با آن را بر تن کنید و یک دامن بلند و ساده را با آن هماهنگ کنید. اگر بتوانید از یک دامن جین بلند استفاده کنید این موضوع بسیار جذاب تر می شود.

  1. دامن های شیک حاشیه دار:

از نمونه های پر طرفدار و زیبای دامن بلند زنانه که امسال بسیار مد شده اند، دامن های شیک حاشیه دار هستند. این دامن ها که یادآور دامن های استایل های هیپی هستند می توانند با هر پیراهن زنانه و بلوزی که گشاد و راحت و البته پر نقش هستند، هماهنگ گردند.

  1. دامن های بلند ساتن:

داشتن یک دامن بلند زنانه از جنس ساتن می تواند تا حد زیادی از شما در برابر زرق و برق های اضافی برای رفتن به یک مهمانی یا مجلس راحت کند. این دامن خود نماد اشرافیت و جذابیت است. می توانید آن را با یک پیراهن ساده به راحتی ست کرده و از پوشیدن آن لذت ببرید.

  1. دامن های بازیافتی:

تا به امروز نگاه طراحان به مد پایدار بسیار بیشتر از قبل شده است. به این منظور این دامن های زنانه از جنس جین های بازیافتی رونق فراوانی پیدا کرده اند. شما می توانید این دامن های زیبا را با هر لباس و پیراهنی که راحتی و آزادی داشته باشد، ست نمایید.