مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

دامن بافتنی زنانه

قطعا دامن بافتنی زنانه یک دامن شیک و راحت است. از این روست که که با شروع فصل پاییز و زمستان، طرفداران بی شمار این دامن زنانه روانه خرید دامن بافتنی می شوند. زیرا از نظر آن ها هیچ چیزی بهتر از پیدا کردن روندی نیست که نه تنها شیک است بلکه راحت هم هست.

اگر شما می خواهید با نحوه پوشیدن این دامن های زیبا آشنا شوید، بهتر است موارد زیر را با دقت بخوانید. ما در dibamod شما را با نحوه پوشیدن این دامن های زیبا و الهام گرفتن از مدل هایی که می توانند یک استایل جدید را به شما اضافه کنند، شما را آشنا می کنیم.

نکاتی برای پوشیدن دامن بافتنی زنانه:

چند راه کلی را در این قسمت آورده ایم. اینها اصولی هستند که هیچ گاه قدیمی نمی شوند.

  1. استفاده از ژاکت های استرچ:

یک راه بسیاز زیبا و تایید شده توسط طراحان لباس دنیا در مورد پوشیدن دامن های بافته شده، هماهنگ کردن آن ها با ژکت زنانه هایی است که سبک اند و آستن های بلند و کشیده ای دارند. اگر این ژاکت، یک ژاکت یقه اسکی هم باشد دیگر همه چیز بهتر می شود. شما می توانید یک دامن طرحدار بافتنی را به همراه یک ژاکت ساده و یا یک دامن ساده راه به همراه یک ژاکت طرحدار بپوشید و لذت ببرید.

  1. دامن بافتنی با ژاکت آستین کوتاه:

ژاکتی که آستین های کوتاهی دارد می تواند یاز خوبی برای دامن های بافتنی باشد. این ژاکت می تواند با سایه های متعددی که روی لباس خود می اندازد، به عنوان یک پوشش پر زرق و برق باشد.

  1. ژاکت های یقه اسکی:

اگر در کمد لباس زنانه خود یک ژاکت یقه اسکی داشته باشید، می توانید مهمانی ها و مجالسی را که در فصول پاییز و زمستان برگزار می شود را به راحتی سپری کنید. موضوع این است که این ژاکت ها می توانند با لباس های زیادی ست شوند و زیبایی ظاهری زیادی را فراهم آوردند. یکی از این لباس ها، دامن بافتنی زنانه است.

  1. بافتنی های گشاد و راحت:

از جدید ترین روش های پوشیدن دامن های بافتنی، پوشیدن آن ها با ژاکت های چاق و چله و راحتی است که معمولا یقه های برگشته و آستین های گشاد و بلندی دارند.

این موضوع می تواند کمی جذاب تر هم باشد وقتی که از یک کیف دوشی با بند نازک هم به صورت ضربدری استفاده کنید.

شما می توانید در این استایل که تا حدودی آرت هو محسوب می شود از دامن مینی یا دامن ماکسی بافتنی استفاده کنید. مهم این است که دنج و راحت و گرم به نظر برسید.

  1. جسارت پوشیدن دامن بافته شده را محدود کنید:

اگر می خواهید با یک رویکرد ساده، اما به شدت کاربردی روند جسارت خود را از پوشیدن دامن بافتنی محدود کنید، می توانید از یک ژاکت یا پلیور زنانه ای استفاده کنید که رنگی کاملا متضاد با رنگ دامن شما را دارد. شما با این وش کلاسیک می توانید جزئیات زیادی را در مورد دامنی که به پا کرده اید، به معرض نمایش بگذارید.