مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید گوشواره مکرومه

اگر تا بحال در هنگام خرید گوشواره مکرومه، به قیمت آن دقت کرده اید و کمی متعجب شده اید، بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید.

یکی از سوال هایی که به ذهن مخاطبین ما می آید، این است که چرا خرید گوشواره مکرومه کمی سخت تر از مدل های بازاری و صنعتی است؟

نکات لازم در هنگام خرید گوشواره مکرومه:

هنگامی که شما در نمایشگاه های هنری و یا مکان هایی که به فروش محصولات مد و هنرهای دستی مشغول هستند، سر می زنید، تصور می کنید که قیمت های آن ها می تواند کمتر از آن چیزی باشد که اعلام شده است. درست است معمولا این قطعات گران تر هستند. زیرا ساخت آن ها موارد زیر به درستی رعایت شده است.

  • رعایت موارد اخلاقی
  • تهیه بهترین متریال و مواد اولیه
  • زحمت یک نفره برای آماده سازی همه قسمت های آن

شما باید بدانید که دانستن این موارد می تواند تا حدود زیادی به شما در خرید گوشواره مکرومه و هر محصول دست ساز دیگری کمک کند.

چرا در هنگام خرید گوشواره مکرومه متعجب می شویم؟

پاسخ به این سوال، یک جواب روشن دارد. این که ما فکر می کنیم از ما سوء استفاده شده است. یک گوشواره ی ساخته شده با مقادیری از گره های نخ های پنبه ای چطور می تواند تا این حد ارزشمند باشد؟!

متاسفانه این باور از آن جایی ناشی می شود که قیمت کالاهای موجود در فروشگاه های بزرگ ما را بر این داشته است که از همه چیز انتظار قیمت های پایین را داشته باشیم.

برای مقابله با این باور، در اینجا می خواهیم به موارد مهمی که باید در خرید یک محصول دست ساز هم چون خرید گوشواره مکرومه به یاد آوریم اشاره کنیم.

  1. نیروی کار :

شما زمانی که یکی از اکسسوری های دست ساز را تهیه می کنید، قصد خرید از فروشنده ای دارید که خود یک هنرمند است. او به تنهایی همه کار های طراحی، تهیه و فروش محصول را عاشقانه به عهده گرفته است.

بی راه نیست که در زمان خرید گوشواره مکرومه ای که با صرف عشق و زمان تهیه شده است منصفانه تر به این موضوع دقت کنیم.

  1. مواد مورد استفاده در بسته بندی:

دقت کرده اید که برای تهیه بسته بندی درست و کاربردی به چه میزان انرژی، زمان و هزینه نیازمندید؟ برای جبران این هزینه که قطعا در تعداد کمتری نیز تهیه شده است، کاملا مشخص است که مبلغ پرداختی شما کمی بیشتر از آن چیز است که در کارخانه ها و به صورت انبوه درست شده است.

  1. سود راضی کننده:

بخشی از مبلغی که شما می پردازید، صرف تهیه مواد اولیه با کیفت و کاربردی می شود. آن گاه باید آن هنرمند مقداری را نیز صرف مخارج شخصی اش نماید. به هرحال هر کسب و کاری که سود نداشه باشد به راحتی از گردون خارج می شود.

دفعات بعدی در هنگام خرید گوشواره به یاد داشته باشید که به جای نعجب کردن از بهای آن بهتر است به فکر حمایت از مشاغلی باشید که همه امید و آرزوی یک نفر و خانواده او شده است.