مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید پوشاک با الیاف طبیعی

اگر به دنبال خرید پوشاک با الیاف طبیعی هستید می توانید سایت فروشگاهی دیبامد را انتخاب کنید. با خرید پوشاک الیاف طبیعی چشیدن طعم لذت از لباس هایی با الیافی استثنایی را تجربه خواهید کرد. همچنین لباس هایی زیبا و بدون الیاف مصنوعی که به حفاظت و پاکی طبیعت نیز کمک می کند را خریداری می کنید.

با استفاده کردن از این پوشاک تعرق کمتری صورت می پذیرد و این نکته می تواند برای بهداشت فردی نیز مناسب باشد.

مناسب ترین انتخاب برای آن دسته از افرادی که دارای حساسیت به الیاف مصنوعی می باشند، خرید پوشاک الیاف طبیعی است. چرا که از الیاف نخی جهت تولید پارچه استفاده می گردد، که از نظر لطافت و سبکی مورد توجه می باشند. جنس این مدل پارچه به گونه ای است که در فصل زمستان مانع خارج شدن گرمای بدن می شود. در ضمن تابستان از نفوذ پیدا کردن گرما به داخل بدن ممانعت به عمل می آورد. از این رو استفاده کردن از الیاف طبیعی نخ پنبه برای تمام فصول سال قابل استفاده می باشد. با اینکه افراد خاصی تمایل به خرید پوشاک الیاف طبیعی دارند، تعداد مشتریان با رشد این چنین تفکری و آگاه شدن به مشکلات محیط زیست در حال زیاد شدن هستند.

الیاف طبیعی با کیفیت را چگونه خریداری نماییم؟

الیاف طبیعی را باید از مراکزی که معتبر هستند، خریداری کرد. چون بر اساس نوع تولید، الیاف طبیعی دارای کیفیت های متفاوتی هستند. قیمت الیاف ها بر اساس کیفیت آن ها و نوعشان متفاوت می باشد. افرادی که کارشان طراحی پارچه، دوخت و… می باشد باید اطلاعات کاملی در زمینه این پارچه ها داشته باشند تا بتوانند محصولی با کیفیت ارائه دهند.

در هنگامی که می خواهیم پوشاک با الیاف طبیعی بخریم به چه نکاتی دقت کنیم؟ 

همواره باید در هنگام خرید لباس هایی که از مواد ارگانیک به دست آمده اند به موارد و نکاتی که در ادامه آورده شده دقت کنید:

  1. سایز بندی

پارچه های این گونه از لباس ها می تواند مستعد آبرفت زیادی باشد. به این ترتیب ممکن است شما بعد از شستشو پارچه از میزان تغییرات آن دلخور شوید. بنابراین بهتر است قبل از خرید پوشاکی که با الیاف طبیعی تهیه شده به این موضوع که از قبل آبرفت آن گرفته شده است دقت کنید. در غیر اینصورت حتما آن را با یک سایز بزرگتر از آنچه می خواهید خریداری نمایید.

  1. رنگ لباس

عموما رنگ هایی را که هنگام خرید پوشاک الیاف طبیعی مشاهده می کنید را کمی سفید تر از آنچه که هست تصور کنید. زیرا بعد از کمی استفاده پرز های پنبه، پشم یا ابریشم روی سطح پارچه را می گیرد و شما رنگ اصلی لباس خود را به خوبی نمی بینید. در هر حال خرید این گونه از لباس ها با رنگ سفید در ارجحیت است.

  1. پارچه های دستباف

اگر شما اقدام به خرید لباس های تهیه شده از پارچه های توبافی و یا سایر پارچه های دستباف کرده اید به یاد داشته باشید که حتما اطلاعات شستشوی آن را نیز از فروشنده گرفته و به آن عمل نمایید.