مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید مکرومه

اگر می خواهید یک آیتم طبیعی و فوق العاده زیبا را به لباس ها و استایل خود اضافه کنید، قطعا خرید مکرومه و اکسسوری زنانه و مردانه های ساخته شده با آن بهترین گزینه به حساب می آیند.

هر بار که شما با یکی از این محصولات روبرو می شوید و قصد خرید مکرومه ها را دارید، قطعا شم به دنبال یک کار لوکس هستید. از طرفی این محصولات خود به گونه ای همراه با ظرافت و طبعی مینیمال هستند و در کنار هم تجربه ای از لوکس بودن را به همراه دارد.

تجربه خرید مکرومه:

Macrame حال و هوای اغواگرانه ای دارد که بلافاصله شما را تشویق به خرید مکرومه می کند. حس فروتنانه و لهجه نستالژیک آن ذهن شما را به سمت حرکات دستانی که موجب ساخت آن ها شده است می برد.

اگر به استایل بوهمی علاقه دارید، و دوست دارید همواره برای احساس کردن اشیاء اطراف آن قبل از هر چیز آن ها را لمس کنید، خیالتان راحت که به زودی با فرآورده های این هنر باستانی به زودی دوست می شوید. همچنین آن ها هم در همه جای محل زندگیتان، از لباس هایی که می پوشید و آویزهایی که به دیوار خانه تان آویزان اضافه می کنید، جا باز می کنند.

مزایای خرید مکرومه:

محصولات دست ساز مکرومه که در بخش مد و هنر های دستی فروشگاه اینترنتی دیبامد قرار گرفته اند،  از آن جایی که از گره خوردن نخ های پنبه ای به ساخته می شوند، می توانند تعادل و بافت عناصر طبیعی را به ذهن شما اضافه کند. بنابراین یک روش عالی برای ایجاد تعادل در استایل بوهمی، سنتی و یا هنر شما ایجاد می کنند.

هر چه باشد، لباس ها و اکسسوری های دست ساز برای انتقال احساس و تجربه آن طراحی شده اند. می توان “تعادل” را یکی از آن احساس هایی دانست که در اثر استفاده از زیورآلات مکرومه بافی و خرید مکرومه به دست می آید.

محصولات مکرومه:

در هنگام خرید مکرومه و محصولات آماده شده با آن، می توانید با روش های متفاوتی که از گره زدن نخ ها به دست آمده است روبرو شوید. از چوب لباسی های مزین شده با گره های مکرومه به دست آمده است تا کوسن ها و سبدها یاد کرد. امروزه انواع صندل زنانه، کیف زنانه، گیره مو و تل سر زنانه مکرومه بافی شده نیز تهیه شده است که می توانید در بخش مد هنر های دستی آن ها را مشاهده کنید.

گوشواره های مکرومه نیز خود از ترند های پر طرفدار این روزهای دنیای مد و فشن هستند. از آن جا که شما به راحتی می توانید خود قیاس شخصی سازی شده را در ساخت زیور آلات مکرومه بافی تعیین کنید، خرید مکرومه یکی از اقدامات ضروری برای شما به حساب می آید. تا با استفاده از آن ها بتوانید استایل خود را تکمیل کنید.

استایل هایی که محصولات مکرومه در آن بهتر جای می گیرند:

اگر شما به تازگی خرید مکرومه را در تعداد بالایی انجام داده اید قطعا به یک بوهمین شناخته می شوید. اما انواع مختلف آن باعث می شود تا شما را به مراحل خوبی از امتحان کردن استایل ها کمک می کند.

به عنوان مثال استایل هایی نظیر:

  • هنری
  • پانک
  • مینیمال
  • کژوال