مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب نوزاد توری

به نظر می آید که لباس های مجلسی نوزاد خود را بر تنش پوشانده اید و آماده رفتن به مهمانی هستید که متوجه می شوید پوشاندن یک جفت جوراب نوزاد توری می تواند استایل او را کامل تر و بهتر کند.

این تصور شما کاملا درست است. در میان انواع مدل های جوراب نوزاد دخترانه جوراب نوزاد توری یکی از آن هایی است که ه تنها قدیمی نمی شود بلکه روز به روز به موارد استفاده از آن افزوده می شود.

اگر شما هم می خواهید یک جفت جوراب نوزاد توری را برای دختر کوچک خود به صورت آنلاین خریداری کنید بهتر است به موارد زیر توجه کنید.

نکات مهم در هنگام خرید جوراب نوزاد توری:

جوراب ها اصولا برای پوشاندن پا و حفاظت از آن در برابر گرد و غبار طراحی شده اند. اما در مورد یک کودک تازه به دنیا آمده این اکسسوری نوزاد دخترانه به عنوان وسیله ای جهت گرم نگه داشتن و راحتی پاهای او طراحی شده است. جوراب نوزادی توردار که برای پاهای یک دختر نوپا طراحی گردیده است، به او باید کمک کندد تا از لرزش انگشتان کوچک پاهایش که به عقب و جلو میرود، محافظت نماید. بنابراین درکنار کیفیت بالای جنس پارچه آن از این نظر که حساسیت زا نباشد، باید مقاوم باشد و با کیفیت بالایی دوخته شده باشد.

جوراب  ها بسیار کاربردی هستند. آن ها اگر به همراه یک نگین، مروارید و یا تور باشند می توانند به راحتی با انواع لباس های عروسکی و فانتزی نوزاد نیز هماهنگ شوند. همچنین بعضی از این جوراب ها طرح هایی دارند که کودک آن ها را دوست داشته و با سرگرم تر شدن با آن ها به راحتی اجازه می دهد  تا آن ها را به پایش بپوشانید. این جوراب ها می توانند به راحتی به همراه یک جفت کفش عروسکی با یک بند تسمه ای یک استایل کلاسیک و زیبا را برای دختر کوچک شما به ارمغان آورند.

جوراب توری یک جوراب مجلسی نوزادی: 

درست است که انواع مدل های جوراب مجلسی برای نوزادان باید از زیبایی خاصی هم برخوردار باشند، اما سایز جوراب نوزاد توری نیز مهم است. شما قطعا نمی خواهید که بعد از کمی راه رفتن ان هم با تقلا و سعی و خطایی که دختر نوپای شما دارد براثر گشاد بودن جوراب، از پای او بیرون بیایند. یا مثلا بر اثر تنگ بودن جوراب ها نوزاد شما به گریه بیفتد.

همچنین سایز ساق کفشی که می خواهید احیانا به پای نوزاد خود بپوشانید نیز از اهمیت بالایی در انتخاب جوراب نوزاد توری برخوردار است. شما باید به همان نسبتی که ساق کفش نوزاد بلند است از جوراب نوزاد ساق بلند تری استفاده نمایید. حال به صورت خلاصه این موارد را با هم دیگر مرور می کنیم:

خلاصه ای از آنچه در هنگام خرید آنلاین باید به  آ ن ها توجه کنید:

  1. راحتی و پوشانندگی مطلوب
  2. کیفیت و مقاومت پارچه
  3. دوخت ظریف و با کیفیت
  4. طراحی شیک و جذاب
  5. سایز مناسب جوراب با کفش و پای نوزاد