مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب نوزاد بافتنی

روی یک مبل در منزل خود نشسته اید و به فکر بافتن یک جفت جوراب نوزاد بافتنی افتاده اید. این در حالی است که شما می دانید می توانید آن را به راحتی از یک فروشگاه اینترنتی نیز بخرید تا در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد. اما در واقع آن چه که همیشه در طول تاریخ به محبوبیت جوراب بافت نوزاد کمک کرده است، قابلیت هایی است که این جوراب ها داشته اند.

مزیت های استفاده از جوراب نوزاد بافتنی:

مواد به کار رفته در جوراب های نوزادی مهم است که از چه جنسی تهیه شده باشند. همچنین کیفیت این مواد به کار رفته نیز خود حائز اهیمت هستند.

در این میان جوراب نوزاد بافتنی اگر از پشم تهیه شده باشند، می توانند علاوه بر ایجاد گرمای مطلوب در قسمت پای نوزاد، در ایجاد جریان مناسب خون در کف پا نیز موثر باشد. از آن جایی که این الیاف طبیعی قادر به عبور جریان الکتریسته از خود هستند . همچنین از آن جایی که حساسیت زا نیستند، می توانند تاثیر خوبی بر روی لطافت پوست نوزاد نیز داشته باشند.

برای داشتن یک جفت جوراب نوزاد نیازی به ساعت ها انتخاب رنگ و مدل جوراب بچه گانه نیست. شما می توانید با داشتن یک جفت جوراب نوزادی بافت که به رنگ یکی از رنگ های خنثی باشد، بسیاری از استایل های لباس نوزاد را با آن هماهنگ نمایید.

در واقع چیزهایی که در انتخاب جوراب نوزاد تاثیرگذار است با قواعدی که شما قبلا در ذهن داشته اید، کاملا متفاوت است.

ویژگی های مهم جوراب نوزاد بافتنی:

  • سایز مناسب
  • استفاده از درصد کمی از پلی استر برای ماندگاری بیشتر
  • طراحی کاربردی
  • دوخت با کیفیت

بهتر است در هنگام خرید جوراب نوزاد حتما به کیفیت نخ های کاموای به کار رفته شده در تهیه این جوراب دقت کنید. گاه خاصیت استرچ بودن جوراب ها تنها در جنس نخ ها ی به کار رفته شده در درون آن هاست و این مسئله در یک بار شستشو ممکن است به افزایش سایز جوراب منجر شود.

اگر یک جوراب نوزاد دخترانه بافتنی را به تازگی تهیه کرده اید می توانید به آسانی با یک تل سرو یا کلاه نوزادی هماهنگ کنید. هم چنین یک جفت جوراب نوزاد پسرانه بافتنی به آسانی می تواند جایگزین مناسبی برای کفش های او باشد.

از همه این دلایل گذشته ما عاشق جوراب نوزاد  هستیم از این رو که می تواند در همه حالات با لباس های نوزاد هماهنگ شده و به راحتی یک جایگزین مناسب برای روزهایی باشد که قصد استفاده از کفش را برای نوزاد خود نداریم.