مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب مچی زنانه

شاید در ذهن شما جوراب مچی زنانه به عنوان کوچک ترین آیتمی که می توان آن را بعد از انتخاب کامل استایلتان بپوشید، نقش بسته باشد. این اکسسوری زنانه کوچک و به ظاهر بی اهمیت در واقع کامل کننده لباس های شماست و می تواند آن نتیجه نهایی دلخواهی که از لباس های شما مد نظرتان است را به ذهن تان متبادر کند.

اما در واقع باید اندازه و رنگ جوراب زنانه ای که انتخاب می کنید چه باشد؟ در تهیه آن از چه موادی استفاده شده است؟ آیا با آخرین اصول مد پایدار در تضاد است و یا با آن تطابق دارد؟ نگران نباشید، ما در فروشگاه اینترنتی دیبامد، در کنارتان هستیم تا شما را قبل از خرید یک جفت جوراب مچی زنانه به پاسخ همه سوال هایی که در ذهنتان وجود دارد، برسانیم.

چند مدل جوراب مچی زنانه وجود دارد؟ 

فارغ از وجود تعدادی استثنائات در انتخاب یک جوراب مچی، همواره می توان هدف از استفاده جوراب ها را این گونه تفسیر کرد:

 • جوراب ها برای پوشیده شدن در فضای سربسته کفش ها طراحی شده اند
 • استفاده از جوراب بیشتر از آن که به زیبایی مربوط باشد، در مورد رعایت اصول بهداشتی است
 • جوراب ها کمک می کنند تا در طول روز تعریق شکل گرفته در محیط کفش ها، کنترل شده و پاها بوی بد به خود نگیرند.

مدل های بیشماری از جوراب مچی چه به عنوان جوراب مردانه یا زنانه وجود دارد. این تفاوت ها عموما در این موارد دیده می شود:

 1. مواد تشکیل دهنده جوراب
 2. رنگ
 3. طرح و مدل
 4. اندازه آن ( به این منظور که آیا به مچ می رسد و یا ساق پا )
 5. کاربرد ( اعم از ورزشی، راحتی و …)

شاید بتوان گفت این موارد می توانند به خوبی نشان دهند تا چه اندازه می تواند انتخاب یک جوراب مچی زنانه ساده مهم باشد.

 1. مواد تشکیل دهنده جوراب

در واقع این موضوع که بخواهید در روزهای سرد زمستانی از یک جوراب ضخیم و گرم استفاده کنید و برعکس در روز های تابستانی از جوراب های نازک، امری بدیهی به نظر می رسد. در واقع در این شرایط شما نیاز به یک جوراب مچی زنانه با قابلیت تنفسی دارید. به یاد داشته باشید در همه این موارد یک جوراب تشکیل شده از پنبه و پارچه با الیاف طبیعی با کمی مواد پلی استری می تواند گزینه مناسبی به حساب بیاید.

 1. رنگ جوراب

جوراب های تک رنگ با رنگ های خنثی می توانند عموما جوراب مطمئنی به حساب بیایند. رنگ های عجیب و چشم گیر برای محیط های غیر رسمی مناسبند و مطمئنا برای جوراب مچی زنانه رنگ های درخشان از تناسب بیشتری برخوردارند.

 1. طرح و مدل انتخابی

اگر شغلی خلاقانه دارید که در محیط و اتمسفری دوستانه در جریان است، می توانید به دنبال طرح های جسورانه باشد. در غیر اینصورت طرح جوراب خود را به دقت انتخاب کرده ومدل های ساده را برگزینید.

 1. اندازه و سایز

به نظر می رسد انتخاب این مورد به شکل و مدل کفش زنانه شما نیز بر می گردد. به عنوان مثال شما جوراب مچی زنانه را نمی توانید با یک کفش ورزشی در حالی که می خواهید به تمرینات ورزشی بپردازید، بپوشید. زیرا می تواند بعد از مدتی به پای شما آسیب بزند.

 1. کاربرد

جوراب های مچی عموما ساختاری ظریف دارند. نمی توان از آنها به غیر از محیط کاری و یا مهمانی ها در جای دیگری استفاده کرد.