مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب فانتزی زنانه

جوراب فانتزی زنانه در عین این که یک اکسسوری دوست داشتنی و محبوب است اما گاهی می تواند نگران کننده باشد. خصوصا زمان هایی که هوا سرد می شود و شما مجبور به استفاده از آن ها می شوید. در مهمانی ها مجبور به درآورد کفش خود هستید و این است که می تواند کل استایل شما را بر هم بزند.

اما یک فرد با سبک خرید هوشمندانه خود قبل از خرید جوراب زنانه ای که تهیه می کند، همه موارد را بررسی می کند. استایل ها و سبک هایی که می تواند آن جوراب را بپوشید شناسایی می کند و تجربه لذت بخشی را برای خود رقم می زند.

این مقاله دیبامد به شما کمک می کند تا با پنج راه حل نحوه استفاده از جوراب فانتزی زنانه بهتر آشنا شوید.

چهار روش استایل بندی جوراب فانتزی زنانه

استایل های متنوعی را می توانید با جواراب های فانتزی خود رقم بزنید در ادامه به بعضی از آن ها اشاره شده است.

  1. به رنگ های به کار رفته در آن توجه کنید

جوراب ها یک اکسسوری زنانه دلربا هستند. آن ها می توانند هر استایلی را به وجد بیاورند. شما می توانید به تنهایی از آن ها به عنوان یک نقطه عطف در ظاهر خود استفاده نمایید.

رنگ های به کار رفته در طراحی انواع جوراب های فانتزی این امکان را می دهد تا با آن ها شیطنت های زیادی را عملی کرد. به عنوان مثال می توانید یک مدل سارافن زنانه جلوبسته با رنگ مشکی را به همراه یک جفت صندل زنانه مشکی رنگ بپوشید. برای پاپوش و جوراب از یک مدل فانتزی استفاده کنید و رنگ میکاپ خود را با آن هماهنگ کنید.

همچنین استفاده از تضاد و یا تطابق رنگ بخش هایی از پوشش شما با جوراب هایتان می تواند نوید بخش شیطنت های دیگر شما با این اکسسوری فریبنده باشد.

  1. راحت و آزاد مثل یک بوهمین

چرا بخواهیم همیشه در قالب چهارچوب های از قبل تعریف شده برای پوشش بمانیم. اگر دقت کنیم گاهی ساختار شکنی ها می توانند در صنعت فشن غوغایی به پا کنند و تا مدت ها در اذهان عمومی بدرخشند.

یک لباس با طرح های شلوغ مانند یک پیراهن گلدار زنانه انتخاب کنید.اگر پیراهن شما به قدر کافی بلند هست می توانید از پپوشیدن دامن کوتاه و یا شلوارک زنانه چشم پوشی کنید. یک جلیقه با طرح ساده و یا یک سارافن جلوباز زنانه انتخاب کنید. آن گاه جوراب فانتزی زنانه ای که را که دوست دارید به پا کرده و یک جفت کفش کتانی به پا کنید.

  1. مثل یک گرانچ لباس بپوشید

جوراب زنانه می تواند برای هر مدل شخصیتی و سبک پوششی تنوع داشته باشد. به عنوان مثال شما می توانید یک جوراب فانتزی زنانه که ساق بلند است، به پا کرده و یک جفت کفش آکسفورد مشکی ساده را با آن هماهنگ کنید. آنگاه ظاهری دخترانه و گرانچ را با آن ترکیب کرده و در مهمانی های خود بدرخشید.

  1. سبک پوشش لایه لایه و لباس های توردار

تصور کنید که هوای سرد زمستانی است و شما می خواهید با جوراب فانتزی زنانه خود غوغایی در استایل خود به پا کنید. می توانید از مدل های ساق بلند آن در حالی که یک نیم بوت به پا کرده اید استفاده کنید. شلوار گرم و البته قد نودی را انتخاب کنید که سر پاچه های شلوار را به بالا تاب داده اید. به نظر می آید می توانید با ژاکت بلند زنانه ای که پوشیده اید و پالتو زنانه خود گرم باشید و شیک به نظر برسید.