مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب شلواری زمستانی 

وقتی درجه حرارت پایین می رود وقت آن می رسد که سری به اکسسوری های مناسب این فصل مثل جوراب شلواری زمستانی بزنیم. شما در این زمان به مواردی نظیر لباس های بافتنی، انواع ژاکت زنانه، چکمه های ساق بلند و شلوار زنانه جین احتیاج دارید. لباس های تنگ می توانند از نفوذ سرما به بدن شما جلوگیری کنند. از این میان می توان به انواع پاپوش زنانه هم اشاره کرد. آن ها با میلیون ها رنگ، الگو و بافتی متفاوت توانسته اند جایگاه خوبی در کمد لباس زنانه باز کنند.

به این ترتیب تنها کافی است با خرید تعدادی از این جوراب شلواری های زنانه به کمد خود رنگ و بوی تازه ای ببخشید. همچنین ترفند های خاصی وجود دارد که باعث می شود بعد از خرید آن ها از دیبامد پاهای خود را بلند تر از آن چه که هست نشان دهید. این سه روش جذاب در ادامه آمده است:

سه روش برای پوشیدن جوراب شلواری زمستانی

تنها باید دانست که روش های زیادی برای استایل بندی با جوراب شلواری زنانه گرم وجود دارد. اما در میان همه آن ها می توان به سه روش زیر برای آن که پاهای شما بلند تر دیده شود، اشاره کرد.

  1. جوراب شلواری گرم را با لباس های سفید بپوشید

پوشیدن انواع مدل دامن زنانه با جوراب شلواری امری طبیعی و مرسوم است. شما می توانید در این استایل راحت و عادی دامن های سفید را انتخاب کنید. جوراب شلواری زمستانی خود را اگر به رنگ های خنثی انتخاب کنید و چکمه های سفید هم بپوشید قطعا پاهای شما لاغر تر و کشیده تر دیده خواهند شد.

به عنوان یک استایل مجلسی زیبا می توانید چکمه های بلند تا روی زانوی سفید را انتخاب کرده و به همراه یک پیراهن سفید ست کنید. بسیاری در این استایل دوست دارند از یک پافر سفید هم استفاده کنند. باید گفت می توانید به ما اعتماد کنید. نیازی به پوشیدن شلوار جین نیست. شما می توانید جوراب شلواری زمستانی را با این جلیقه ها بپوشید.

  1. جوراب شلواری های گرم به همراه کفش های تخت

اگر در یک بعد از ظهر پاییزی قصد بیرون رفتن از منزل را گرفته اید می توانید این استایل را امتحان کنید. کافی است یک جوراب شلواری زمستانی را به همراه لباس های پشمی و ژاکت زنانه بلند بر تن کرده و به عنوان کفش از کفش زنانه ای استفاده کنید که پاشنه نداشته باشد. انواع نیم بوت های بدون پاشنه برای این منظور مناسب هستند. قطعا این استایل به شما توهم پاهای بلند تر را می دهد.

شما می توانید از انواع جوراب شلواری های طرح دار هم استفاده کنید.

  1. لباس های بافتنی به همراه جوراب شلواری

جوراب شلواری زمستانی که خود از نخ های کاموا بافته شده است می تواند یک اکسسوری زیبا و کاربردی در روز های زمستانی باشد. شما می توانید این آیتم را با انواع ژاکت زنانه بافتنی ست کنید. اگر رنگ جوراب شلواری خود را با ژاکتی که بر تن کرده اید و یا با برخی از المان های آن مانند رنگ دکمه ژاکت جلوباز زنانه خود ست کنید، می توان گفت درست همان توهم را می توانید ایجاد کنید که پاهای بلند و کشیده ای دارید.