مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت پولو

هرگز یک تیشرت پولو را دست کم نگیرید. درست است که با وجود همه جایی بودن این لباس، به طور معمول علاقه و اشتیاقی برای پوشیدن و یا خریدن آن چندان دیده نمی شود.

شاید این منطق به خاطر این است که ارتباط زیادی بین این لباس و بازی چوگان دیده می شود. اغلب از آن به عنوان لباس یونیفرم مراکز مختلف استفاده می شود. به عوان مثال یک مرکز فست فود از این لباس برای کارکنان خود استفاده می نماید.

اما با این همه به این لباس که جفای زیادی شده است، می توان عشق ورزید. آن هم درست زمانی که شما بخواهید برای یک مهمانی عالی و اتفاقات خوب زندگی خود یک لباس کژوال اما مرتب و زیبا بر تن کنید.

مزایای استفاده از تیشرت پولو

تیشرت های معمولی اعم از انواع تیشرت مردانه و زنانه را می توان به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر از کمد لباس افراد در نظر گرفت. اما پولوشرت مردانه و زنانه را می توان به عنوان یک لباس متفاوت در نظر گرفت که در وهله اول چندان به آن نگاه خوبی نمی شود. شاید با دانستن مزایای آن بتوانید انتخاب و دید بهتری نسبت به این لباس داشته باشید.

  1. تیشرت پولو یک آیتم شیک

هیچ گاه نمی توان یک پیراهن آستین بلند را با یک پیراهن آستین کوتاه مقایسه کرد. این درست تفاوت و کاربردی است که می توان بین یک تیشرت پولو و یک تیشرت معمولی در نظر گرفت. یقه برگشته و زیبای تیشرت های پولو هیچ گاه قابل قیاس با فرم تیشرت های معمولی و ساده نیست.

  1. تیشرت های پولو به عنوان یک آیتم کلاسیک

سادگی و عدم ایجاد حاشیه برای پولوشرت ها، یکی دیگر از مزایای آن به حساب می آید. در واقع این تفاوتی است که یک تیشرت ساده با یک تیشرت طرح دار دارد. شما می توانید تفاوت این دو را در استایل های متعددی که با آن ها ساخته می شود حس کنید. در واقع بهره گیری از پولوشرت ها به عنوان یک آیتم که هیچ گاه روی آن طرح های چاپی یا لوگو های درشت دیده نمی شود می توان در نظر گرفت. همچنین با بهره بردن از رنگ های ساده و بدون سایه، تیشرت پولو را می توان کلاسیک و البته شیک برداشت کرد.

  1. پولوشرت به عنوان یک لباس ورزشی شیک

همانطور که می دانید تیشرت پولو لباس ورزشی افرادی است که در طبقه اجتماعی بالایی هستند. این ورزش ها می توانند شامل تنیس، چوگان، گلف و اسب دوانی باشد. این لباس راحت و در عین حال مرتب و با کلاس است. ظاهر متفاوتی به این ورزشکاران می دهد که شلختگی و معمولی بودن تیشرت های عادی  را ندارد. از این روست که مربیان و افرادی که می خواهند درجه خود را نشان دهند، از پولوشرت زنانه یا مردانه استفاده می کنند.

  1. لباسی برای افراد سخت گیر و کمال گرا

عموما فردی که سخت گیر است و می خواهد احساس راحتی داشته باشد، می تواند برای استایل کژوال خود از این لباس استفاده نماید و در عین حال ظاهر مرتب و باوقاری داشته باشد.