مشاهده همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت مشکی

تیشرت مشکی یک لباس جادویی است. نه شبیه به یک تیشرت طرح دار است که یک روز دل شما را بزند و از دیدن آن خسته شوید و نه مانند یک آیتم ترند شده و زود گذر است که قدیمی شود. تیشرت مشکی یک لباس ماندگار و پر کاربرد است.

شما می توانید تمام وقت از آن استفاده کنید و به راحتی صد ها مدل استایل را با آن تجربه کنید. فرقی نمی کتد که یک تیشرت مردانه باشد و یا زنانه. در هر صورت راه های زیادی برای ترکیب آن با دیگر آیتم های لباسی شما وجود دارد.

روش های پوشیدن یک تیشرت مشکی

همان طور که می دانید وجود برخی از لباس ها در کمد لباس هر کسی ضروری است. زیرا در مواقع حساس و استفاده های روزمره که هر کدام از ما نیازی به فکر کردن راجع به لباس پوشیدن خود نداریم، می توانند به کار آیند. از این جمله انواع تیشرت سفید و مشکی است.

  1. هماهنگی با شلوار جین

تیشرت ساده و بدون طرح مشکی را می توانن با انواع مدل های شلوار جین هماهنگ کرد. همچنین شما می توانید آن را به راحتی با انواع کمر بند، کفش و کیف هم ست کنید. این سبک از پوشش را می توانید در مکان های مختلف و در جمع های متعدد نیز امتحان کنید.

  1. ایجاد تمایز

اگر یک تیشرت مشکی را می خواهید استفاده کنید. تمایل شما برای انتخاب یک پوشش مینیمال افزایش می یابد. به عنوان مثال شما به احتمال زیاد دوست دارید یک شلوار ساده مشکی را با آن ست کنید. توصیه ما برای آن که درگیر این گونه لباس و سبک پوششی نشوید این است که از کاپشن های چرمی و یا یک آیتم براق در پوشش خود بهره بگیرید. سایه روشن هایی که این لباس ایجاد خواهد کرد به شما این امکان را می دهد که متمایز و خاص به نظر بیایید.

  1. رمانتیک به نظر بیایید

رضا صادقی، خواننده محبوب ما ایرانی ها در یکی از اشعار خود می خواند: “مشکی رنگ عشقه !” این قسمت از ترانه او که این روزها به یک اصطلاح رایج در میان ما تبدیل شده است از یک رسم قدیمی در قرار ملاقات های عاشقانه نشئت می گیرد: پوشیدن لباس شب.

عموما لباس های شب و لباس هایی که برای مراسم هایی نظیر رقص و پایکوبی طراحی می شود، مشکی رنگ هستند. جلوه و نمایش بدن در این رنگ متناسب تر و خاص تر است. اما اگر شما قرار است برای یک قرار عاشقانه در کافی شاپ حاضر شوید کافی است یک دامن زنانه خاص و زیبا را به همراه یک تیشرت زنانه مشکی ساده بر تن کرده و روی آن یک پالتو زنانه و یا مانتو جلو باز بپوشید.

  1. استفاده از رنگ ها در کنار رنگ مشکی

در زمان هایی از سال مانند فصل پاییز تمایل ما به استفاده از سایر رنگ ها در استایل مان بیشتر می شود. از این رو اگر شما یک مشکی پوش حرفه ای هستید می توانید از یک بلوز زنانه جلو باز و یا یک پیراهن مردانه بر روی تیشرت خود استفاده نمایید.