مشاهده همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت ساده

شما نمی توانید پای تیشرت ساده را از کمد لباس خود کوتاه کنید. همه طراحان و افراد مشهور جهان از تیشرت های بی نقش و نگار و ساده برای بیان بیانیه های خود و جسارت بی حد و حصر خود در مد استفاده می کنند.

ستاره ها و افراد مشهور عموما با الهام از سبک های کلاسیک از این مدل از تیشرت ها به کرات در پوشش خود استفاده می نمایند. شما هم می توانید یک تیشرت ساده را با آیتم های دیگر کمد خود ترکیب کرده و یک ظاهر دلپذیر را برای خود ایجاد نمایید.

روش های پوشیدن یک تیشرت ساده

تیشرت های ساده بر خلاف تیشرت طرح دار قدرت انطباق و تطبیق پذیری بالاتری دارند و می توانند با لباس های بیشتری هماهنگ شوند.

  1. با یک کمر بند و شلوار جین

طرفداران تیشرت می دانند که ترکیب تیشرت ها به همراه شلوار جین هیچ گاه قدیمی نمی شود. شما می توانید آن را هر جایی برتن کنید. این ظاهر شما را چند سالی از سن طبیعی تان جوان تر نشان می دهد و به شما انعطاف بیشتری نیز در انجام فعالیت هایتان می دهد.

شما می توانید برای ایجاد جذابیت بیشتر نیز از یک کمربند چرمی و پهن بر روی شلوار خود استفاده نمایید. این کمربند به همراه تیشرت می تواند جلوه تازه ای به استایل شما ببخشد. در واقع استفاده از کمربند به این که شما در حال استفاده از یک تیشرت مردانه باشید و یا زنانه هم ارتباطی ندارد. حتی این روش می تواند دور کمر شما را لاغر تر هم نشان دهد.

  1. از یک تاپ توری استفاده کنید

در حالی که بسیاری از شما از سادگی یک تیشرت ساده می خواهید استفاده نمایید گاه می توانید با کمک یک تاپ زنانه توری نیز به ظاهر آن تنوع ببخشید. برای این منظور تنها کافی است یک تاپ گیپوری را بر روی تیشرت ساده خود بر تن نمایید. این مدل می تواند به شما یک  ظاهر لطیف و دوست داشتنی ببخشد و آن را به راحتی با یک شلوار جین پاره پاره هماهنگ نماید.

  1. در زیر کت و یا پیراهن آن را بپوشید

یک تیشرت ساده و بدون نقش می تواند در پس زمینه پوشش شما قرار بگیرد. برای این منظور شما می توانید یک کت یا یک بلیز را روی آن در فصولی نظیر بهار یا پاییز بر تن نمایید. همچنین استفاده از آن در زیر مانتو زنانه و یا انواع پیراهن زنانه دکمه دار نیز به جذابیت ماجرای شما می افزاید.

نکته اصلی در این ظاهر این است که تلاش کنید از یک لباس به عنوان رویه استفاده کنید که زرق و برق بیشتری داشته باشد. در واقع شما می خواهید به گونه ای از سادگی تیشرت خود استفاده کرده و لباس رویی را به نمایش بگذارید.

  1. ترکیب آن در استایل مینیمال

یک تیشرت به سادگی می تواند در استایل های مینیمال جای بگیرد. برای این منظور شما می توانید از یک دامن ساده و یا یک شلوار ساده و راسته برای تکمیل استایل مینیمال خود بهره ببرید.