مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه مجلسی

همه ما دوست داریم در مهمانی های خود بدرخشیم، برای همین است که یک تیشرت زنانه مجلسی را خریداری می کنیم. انواع پیراهن مجلسی زنانه می تواند تا حد زیادی راحت و فوق العاده باشند، اما شاید برای شمایی که یک تیشرت زنانه را در یک مهمانی امتحان نکرده باشید، راهکار های زیر می تواند برایتان جالب و آموزنده باشد.

روش های پوشیدن یک تیشرت زنانه مجلسی

اگر تا به حال به این موضوع دقت کرده باشید تیشرت هایی که در بازار مشاهده و می شوند، در طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند. شما می توانید به آسانی این تیشرت ها را در یک فروشگاه اینترنتی مانند دیبا مد با بهترین قیمت و کیفیت انتخاب کرده و با آیتم های دیگری که در کمد لباس زنانه شما جای گرفته است، استایل های زیبا و منحصر بفردی بسازید و به این ترتیب در مهمانی ها بدرخشید.

  1. دامن های پولکی

شما می توانید یک تیشرت ساده را به همراه یک دامن پولکی در مهمانی هایتان بپوشید. درست است که یک تیشرت ساده می تواند چندان گیرایی نداشته باشد، اما وقتی در کنار دامن هایی با پارچه های پولکی قرار گرفته باشد، جلوه خاصی پیدا می کند. این دو لباس می توانند هم دیگر را تعدیل نمایند.

  1. کت و دامن

اگر شما طرفدار استایل هایی هستید که با دامن زنانه تعریف می شوند، چرا یک کت و دامن را به همراه یک تیشرت امتحان نکنید. در این حالت نیازی نیست تا حتما یک تیشرت زنانه مجلسی را برتن نمایید. پوشیدن یک تیشرت طرح دار یا ساده هم می تواند در زیر کت شما همان کارکرد مطلوب را داشته باشد.

  1. کفش پاشنه بلند

عموما از آن جایی که تیشرت مردانه یا زنانه به تنهایی به عنوان یک لباس راحت و در استایل هایی نظیر استایل کژوال مورد استفاده قرار می گیرند، نمی توانند همراه با یک جفت کفش زنانه کلاسیک آن هم از نوع پاشنه بلند ست شوند. این در حالی است که این پیشنهاد کاملا رد شده است. شما می توانید یک تیشرت زنانه مجلسی را به همراه یک دامن میدی چین دار و به همراه کفش های پاشنه بلند بر تن کرده و از استایل خود در مهمانی ها لذت ببرید.

  1. استفاده از شلوار های تک رنگ

کسانی که به استایل مینیمال علاقه دارند، می توانند به خوبی از این پیشنهاد استفاده کنند. برای این منظور تنها کافی است یک تیشرت زنانه مجلسی را به همراه یک شلوارزنانه ساده و تک رنگ پارچه ای بر تن کنید. به همین راحتی شما با یک مدل مو باز و مرتب و یک جفت صندل یا کفش ساده برای رفتن به مهمانی مورد نظر خود آماده هستید.

  1. استفاده از انواع بلیزر

شما می توانید با یک دامن چرمی و به همراه یک بلیزر که در زیر آن یک تیشرت زیبا پوشیده اید، در مهمانی های خود شرکت کنید. شاید در وهله اول بخواهید از آیتم هایی تک رنگ در این استایل استفاده کنید. اما خوب است بدانید شما می توانید بنا به سلیقه خود از آیتم های رنگی و یا ساده در استایل خود استفاده کنید.