مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت زنانه مارک

تعداد کمی از افراد در جهان وجود دارند که می توانند بگویند آن ها یک تیشرت زنانه مارک واقعی دارند. در واقع تی شرت ها به عنوان یک آیتم کلاسیک در میان لباس زنانه و لباس مردانه هستند که برای هم مشتریان و هم طراحان لباس به عنوان یک بوم خالی شناخته می شود.

به عنوان یک پوشنده،  تیشرت زنانه ای را دوست داریم که تطبیق زیادی به دیگر لباس های ما داشته باشد. راحت باشد  و معمولا مناسب ترین قیمت را داشته باشد. در واقع یک تیشرت برای ما حکم آن لباسی را دارد که در روز های دلهره آوری که حق انتخاب نداریم،  می خواهیم به سرعت شیک پوش ترین ظاهر خود را به دیگران نشان دهیم.

راه های شناسایی یک تیشرت مارک اصل

نکاتی که در بخش مقدمه این مقاله ذکر شد، اصولی است که عموما در بسیاری از برند ها رعایت می شود. شاید در وهله اول فکر کنید قیمت خرید یک تیشرت زنانه مارک باید بسیار بالا باشد. این در حالی است که این قیمت در برابر کیفیت باورنکردنی آن بسیار منصفانه و مناسب است.

اما به راستی چه تفاوت هایی میان یک تیشرت زنانه مارک با یک تیشرت که مارک تقلبی روی آن درج شده است، وجود دارد؟

  1. کیفیت دوخت و پارچه

پارچه به کار رفته شده در یک تیشرت زنانه مارک، از همان ابتدا قابل مقایسه با دیگر نمونه های تیشرتی که دیده اید نیست. زیرا بسیار با کیفیت، خوش ایست و لطیف است. از نظر دوخت نیز، معمولا این تیشرت ها بسیار با کیفیت بوده و درز های آن که بر اثر به کار گیری چرخ های میان دوز دوخته شده اند هیچ گونه کشیدگی و یا فشار بر روی آن ها دیده نمی شود. همچنین بخیه های آن به خاطر سایش و یا کشیدگی آسیب نمی بینند.

  1. تناسب و برش های مناسب

موقعیت های درز ها برای ظاهر و تناسب یک تیشرت در یک تیشرت زنانه مارک به درستی و با احتیاط انتخاب شده است. به عنوان مثال هنگامی که یک تیشرت با کیفیت را پرو می کنید، درزهای شانه و پهلوی آن درست در محل مناسب قرار گرفته، بالا و پایین تر و یا جلو یا عقب تر نیستند.

جابجایی درزها نه تنها به ظاهر لباس شما ضربه وارد می کنند، بلکه باعث می شوند در هنگام پوشیدن آن تیشرت اصلا احساس راحتی نداشته باشید.

  1. صاف و مرتب بودن

عموما تیشرت های مارک دار و اصل از الگو ها و برش های لباس های کلاسیک استفاده می کنند. به این ترتیب انتظاری که از یک تیشرت با کیفیت می رود این است که هنگامی که پوشیده می شود، در قسمت قفسه سینه و دنده ها موج دار نباشد. مخصوصا این موضوع باید در هنگامی که تیشرت شما یک تیشرت طرح دار است رعایت گردد. صاف ایستادن تیشرت ها می تواند نشان گر کیفیت الگو کشی و برش های صحیح و همچنین دوخت مناسب و اصولی یک تیشرت باشد.

  1. کیفیت چاپ

یک تیشرت زنانه مارک نه تنها از طرح های معنی دار و زیبا برخوردار است بلکه چاپ صورت گرفته روی آن عموما تا 50 سال استفاده مداوم و شستشوی اصولی از بین نمی رود.